Ducati Multistrada 1100S (2008)

Vlastník bodus
Vloženo 8.9.2012
Aktualizováno 29.4.2015

ducati Multistrada 1100S...co k tomu viac dodat?Dievca na vsetko a chybajuci clanok do mojej zbierky:D

První dojmy - Prvy dojem velmi dobry,zvykol som si rychlo...podla hesla..."Na dobre sa lahko zvyka"

Skusenosti mam zatial minimalne,mam ju sotva par dni,takze na nejake objektivne hodnotenie si budeme musiet este pockat.Opat stroj ktory sa s mojimi predoslimi motkami neda vobec porovnavat.Viem len ze je pohodlna,rychla,designovo zaujimava a kedze ju mam v plnej palbe tak aj dostatocne vybavena na vacsiu turistiku.

Tak a mame za sebou prvy vylet do Rakuska,konkretne Kaltekuchl,Mariazell a okolia.
Zhrniem to takto.Motor vyborny,ako kazdy DVOJVAL trosku utraseny a nekludny pri nizsich otackach,najma pomale presuny mestom mu moc nesvedcia ale je to aj sprevodovanim,ale vo vyssich otackach ide ako pila plynule a ma slusny zatah co je super pri predbiehani.Podvozok som si vdaka OHLINSOM nastavil trosku viac sportovo a aj s kuframi motorka krasne drzala stopu a o nejakom plavani ci vlneni nebolo ani stopy! Aj pri 100km/h som si mohol dovolit pustit rajdy bez naznaku roztrasenia riaditok.Pohodlie hodnotim ako vyborne,vdaka tvarovanemu sedlu.Zadna cast sedla je sirsia co je pohodlne pri dlhsom presune po dialnici,kde jazdec sedi ako na stolicke,no len co prisli zatacky stacilo sa presunut kusocek k nadrzi a uz som aj mastil motardovym stylom prehadzujuc si Multu pod ritou po Rakuskych nekonecnych serpentinach. Neviem ako to ti Taliani dokazali,ale mal som pocit ze 1100S je lahsia ako moja 749R a to aj pri manipulacii na mieste!Spotreba ma prekvapila velmi milo.Neviem ci mam verit palubnemu pocitacu,ale 5l/100km nebolo urcite nerealne.

Tomas_
Tomas_ napsal 19.02.14 v 20:37 10b.

Na cesty ale já se k ní taky dostanu 10b.

maryXR
maryXR napsal 30.10.13 v 00:06

Je to pecka, negr se zlatými zuby Ohlins závidím, jinak mít to, bych neváhal a dal kola na zlatou, s marzochi půjdou z šedé jen načerno. Já jsem na ní hrdý, že umí víc, než jen hypermotard :)

bodus
bodus napsal 16.09.12 v 20:09

Dik drippera,od odbornika na Ducati pochvala tesi dvojnasobne

drippera
drippera napsal 16.09.12 v 09:05

Výborný stroj a ještě k tomu v eSku! Opravdu povedená kombinace a hodný, nenáročný všeuměl! 10b!