Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník Daewid
Vloženo 7.9.2012
Aktualizováno 19.11.2012

Miláček, opravdu luxusní motorka. Krásná hodná.

První dojmy - Nikdy jsem neseděl na lepším stroji

Motorku bych doporučil pro - Pro studenty do školy :D

Bohužel se mi podařilo přemluvit rodiče aby mi ji doplatili až teď skoro na konci léta.
ještě horší je to že zrovna sedím v regio jetu a na motorku se ted tri dny budu dívat jen na obrázcích ale podme k motorce, jsem si ji přivezl, nato že jemi 16 tak to nechal táta na mě. S kamarádem sme pro ní jeli na skůtru, zaplatili, podepsali a jeli domů.
První cesta domů - trochu mi dělalo problém trefit se na stupacky a drzet riditka ktere jsou podle me dost blízko usebe. Ale jinak super nato ze jsem nebyl zvykly ani na posez pripadal jsem si jako na trůnu.. Ani teď v regio jetu se mi nesedi tak pohodlne jako naní... Za pomerně příznivou cenu jsem koupil 2008 s najetými 15 tisíci. Opravdu luxusní stav. Jako nová... Po včerejším dni s najetými asi 200 kilometry už nechci nic jiného. Jak jsem ji přivez tak měla dokonce takový uspech ze si ji bude kupovat i ségra v červené. Pokud si nekdo mysli ze existuje lepsi motorka tak se seredne mýlí. Jedině varadero xl ale to je odporně hnusné ale je opradu dobré. asi bych měl dodat že nechci aď ji má moc lidí tak jenom dodám že je úplně na hovno a radši si ji nekupujte omlouvam se za chyby.. Psáno z nudy ve vlaku na telefonu..

26.9.2012 Tak máme naježděn asi 2000km a zatím jsem nenašel menší chybičku... Doporučuji.

19.11.2012 Miluju tuto motorku ale je čas udělat pápa prodávám za 60 tis. možná domluva najeto necelých 17000km volejte nebo pište na 739523890

Mattie
Mattie napsal 19.09.13 v 19:41

krásná

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 08.02.13 v 11:34 10b.