renocar_unor

Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight (2011)

Vlastník Lusig
Vloženo 4.9.2012
Aktualizováno 30.9.2012

Je to krásná motorka, udělaná přesně tak jak jsem si vždycky svou motorku představoval.

Koupil jsem jí dovezenou za dobrý peníze a hodně málo najeto, HD byl vždycky můj sen a věděl jsem že si ji jednou koupím a letos přišel čas. Po drobné opravě starteru (vyčištění) a celkové kontrole a promazání byla připravena k jízdě. Už dlouho jezdím dvouválce, nejdřív DUCATI MONSTER M 1000 a potom GUZZI GRISO 1100, takže jsem na dvouval zvyklej. Chtěl jsem motorku která je malá, silná a dobře vypadá, to FORTY EIGHT je, navíc je možnost přestavět si ji k obrazu svému. Zápory má dva, malou nádrž a tvrdé sedlo, ale ani jedno mi nevadí, nejsem žádnej cestovatel a po ČR to uplně stačí. Jinak spotřeba super (okolo 5 l) ceny dílů super, životnost pneu super, jízdní vlastnosti odpovídají druhu motorky, ale dá se s tím jet i celkem ostře a ten zátah je úžasnej. Brzdy brzdí slušně, posez mi je taky příjemný, nemám co bych vytknul, už bych pěl jenom samou chválu

paavouk
paavouk napsal 13.12.12 v 19:08 9b.

pekna,dobra volba,at slouzi ke spokojenosti

Lusig
Lusig napsal 26.09.12 v 21:00

Jo ta už je opravená. Díky

Tomha
Tomha napsal 21.09.12 v 16:21

Krásný HD,jen tu nádrž bych už opravil...ťukanec je vidět a kazí dojem..

ptchopper1
ptchopper1 napsal 11.09.12 v 20:37

Vypada supar,Pekny motor,davam jasnych 10b. i kdyz ja bych ho trosinku porezal a upravil(nemyslim motor)

Toxy
Toxy napsal 08.09.12 v 16:56

forty-eight nejlepší volba :) !