renocar_unor

Jawa 125/810 Chopper (1999)

Vlastník ghrohe
Vloženo 2.9.2012
Aktualizováno 17.1.2015

Skvělý stroj pro relax na kterém se dá stále něco vylepšovat.

První dojmy - Lehký a obratný strojek

Jawu jsem koupil,jako druhý majitel,viz foto.
A na tomto stroji,jsem podělal mnoho změn ke své spokojenosti.
opěrka,brašny boční,přídavné světla,ale ty nejsou dokonalé,(což ještě budu nějak řešit),zásuvka 12V,přídavný tachometr(hlavně kvůli hodinám ) a
nyní jsem dokončil a namontoval ukazatel zařazené rychlosti,což je supr věc.
.A ještě je tam stále co vymýšlet(v plánu je namontovat nakopávačku,která se musí upravit)prostě vše k dokonalosti.
V tomto je tato motorka užasná,prostě JAWA .
A je škoda,že jich moc není. A přitom je nenáročná,malá spotřeba a to že jede max100km/h,tak to není na žádnou překážku.Jed 75-80km/h a kochat se a nakonec mne doveze všude,kde potřebuji a hlavně bez poruchy.A to je to kouzlo.
Rád poradím a nechám si poradit,každý dobrý nápad je vítán.

Jak jsem psal,že pracuji na namontování nakopávačky,tak den se naplnil a po úpravách jsem dílo dokončil ke své spokojenosti a funkčnosti.

Další úprava:namontoval jsem menší kouřové plexi a zdá se že ji to sluší.

Když jsem pořídil Pava a zapřáhl jsem ho za velkou motorku.Zjistil jsem,že malé to bude líto a tak jsem udělal tažné a E...no a výsledek??sekne ji to.Jak se oteplí,bude provedena okamžitě jízda s plnou zátěží.

Olísko
Olísko napsal 27.02.19 v 05:33 10b.

Tak to je krása.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.03.17 v 20:30 10b.

Povedená Jawka gratulejšn.

Jeňula
Jeňula napsal 28.05.16 v 20:37 10b.

Prostě mazlík. Za 10b, samozřejmě.

elvis78
elvis78 napsal 16.08.15 v 13:39 10b.

Musím pochválit vtipné doplňky pod nádrží, které zmenšily tu propastnou mezeru. Celkově hodně povedená na rozdíl od originálu!

Výska
Výska napsal 18.01.15 v 09:30

Pěkné prdítko, s pávíkem plným lahváčů to nebude do kopce žádná láce, ale to nevadí.