ČZ 175/450 (1964)

Vlastník Monty812
Vloženo 31.8.2012
Aktualizováno 1.9.2012

Jednoduše srdcovka. DeLuxku jsem koupil jako vrak, ale vyrostla mi do krásy:)

Koupena na konci léta 2011 od souseda. byl to prakticky vrak který milion let stál, vystaven rozmarům počasí. Rok jsem ji dával do kupy, pokusil jsem se o jakousi amatérskou renovaci a světe div se čézeta se vrátila mezi živé:) Přihlášení motorky byl běh na dlouhou trať protože jsem se o to pokoušel právě v době kdy registr vozidel přešel na tu novou věčně nefungující verzi, ale nakonec se povedlo a já mohl vyrazit na cesty. Kdo někdy na takové motorce jel, dá mi za pravdu že svezení je pohodlné, odpružení je měkkoučké, no prostě jako bych jel na obláčku:) Motor krásně táhne, v provozu to rozhodně není žádná brzda. Vibrací si člověk za jízdy ani nevšimne, jen na volnoběhu se třebe zrcátko. Jediné mínusko u mě takhle kráska má za brzdy, jsou slabé, takže s tím člověk musí počítat. Ve štychu mě zatím nechala jen jednou, ale šlo jen o ucpanou trysku, tedy oprava na 5 minut, ale proto raději jezdím bez krytu karburátoru abych se s tím nemusel zlobit kdyby se to stalo znovu. Každopádně super stroj, jednoho dne jí dopřeju profi renovaci a vystavím si ji v obýváku:D ale i teď se celkem divím kolik lidí se za ní otočí:)

Vycho
Vycho napsal 05.09.12 v 14:47

Nádherná,palec nahoru :) 10 bodů.

Dolin
Dolin napsal 02.09.12 v 11:32

Krásná. Mám ji ve stejném stavu. Jen oranžovou.