renocar_unor

Ducati 848 (2010)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 26.8.2012
Aktualizováno 7.3.2018

Vloženo: 22.06.2017, Uskutečněno: 21.06.2017, Stav tachometru: 18196 km, Zhlédnuto: 29x

Rok se s rokem sešel a máme zde opět setkání majitelů Ducatek na místě, kam patří, na uzavřený okruh. Ať mi ostatní prominou, ale pro mě Ducati = sportovní mašina s koulema, která miluje okruh a možná tak úsek nádherných pasáží zatáček. Jinak na vše ostatní jsou tady lepší motorky. V úterý podvečer motorku umyju a chci nastartovat. Jako správná Italka protestuje , hlásí na palubce závadu. Prostě někde voda v elektroinstalaci, nic nepřekonatelného pro majitele Ducatek . V půl deváté večer motorka konečně naskočila a já jdu dom v očekávání následujícího rána . Bude startovat, nebo nebude? Do mostu se přesouvám přes dálnici, voprus, na ostatních komunikacích samej náklaďák a cestáři. Další voprus . Nálada na bodu nula, nějak mě to dnes nesedí. Dojíždím na autodrom, všude plno lidiček a krásných mašin. Z boxů se line neuvěřitelná hudba podbarveného dvouválce panem Termignonim . Nádhera. Nálada se zlepšuje, v koutku duše ale – neublížím té svojí holce někde vo asfalt? Přijíždí Marcel a pak i Milan. Máme dvě jízdy, první runda – ty vole, to je mazec, to je paráááda, konečně……. Druhá jízda, ještě lepší, adrenalin, zábava, předjíždění, motání, tahání za plyn, supr supr supr . Celkem pěkný vedro, v kombošce se vařím ve vlastní šťávě, ale jsem na vrcholu blaha. Vzhledem k tomu, že mě doma čeká rodinná oslava loučím se s klukama a varážím pomalu k domovu, tentokrát přes Teplice, Ústí nad Labem a moje milované dubské zatáčky. Bohužel jak jsem ráno začal, odpoledne to pokračuje. Vedro, kolony, cestáři, zase vedro, už mě bolí ruce, kurva mě to neba, už abych jí uklidil, ty vole ještě zatáčky….. to nedám . Cesta zpět prostě utrpení. No nic, holka v garáži, a já večer ve Sportu na tataráku a pivko u sebe. Ale okruh jsme si oba užili.

Melodie Ducati

Ducati den 2017

mar36 (4) napsal 22.06.2017 v 19:24

Dejve hezky jsi to napsal
Byli jsme s Milanem smutní z té zrušené jízdy, ale rozveselil nás Fanda, že přijel

DejvGSR (52) napsal 22.06.2017 v 18:22

Volal jsem Milanovi, říkal mi to, že už se nesvezli. Je mi líto těch kluků a motorek, snad budou v pohodě.

KrtekBazi (2) napsal 22.06.2017 v 18:15

Já jsem tam přijel až v půl 3 a zrovna jsem tam viděl ten velkej crash na konci rovinky,takže dvě další jízdy jsou zrušeny a Milánek a Marcel mají smolíka Tak jsme se jeli projed po horách a pohoda

Milanek13 (44) napsal 22.06.2017 v 17:28

Domů jsme jeli stejnou cestou a fakt hrůza .

• Ducati příprava na sezonu 2018

Sice pracuji na Drobkovi, ale Ducina také potřebuje své. V Ducati Praha v doprodeji byl k dispozici ve slevě originál zadní karbonový blatníček nad zadní kolo. Vždy se mi moc líbil, ale ta cena nad 5 tisíc byla tak troch

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.12.2017
    Uskutečněno: 25.12.2017
  • All Ride Show

All Ride Show Praha Holešovice 2017-10-29 Díky upozornění od Františka jsem se vydal na velmi zajímavou výstavu. Moc povedená akce na sklonku letošní sezóny. Krásné stroje s péčí umělců, fantastické prostředí staré výro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.10.2017
    Uskutečněno: 29.10.2017
  • Nádherný podzim

Tak se paradoxně v polovině října udělalo nádherné počasí. Využil jsem víkendu k projížďkám, v sobotu na VFR a dnes v neděli na 848.Všude plno motorek. Ale bylo to zatraceně zrádné, v dubském údolí některé zatáčky vlhké,

Vloženo: 16.10.2017
    Uskutečněno: 15.10.2017