Honda XR 125 (2003)

Vlastník Vojt
Vloženo 20.8.2012
Aktualizováno 21.8.2012

Je to moje první motorka, pohodové,spolehlivé a dobře ovladatelné enduro,mám ji od května 2012 zatim mám najetejch asi 1500km, jsem štastnej že ji mám :D

Zkušeností zatim moc není jak říkám je to moje první motorka,ale už mě poslouchá na slovo :) , zatim mě naučila hodně a doufám že mě ještě něco naučí :).Většinou jezdím jen na silnici ale občas i nějaký ten terén (minimálně) ;) , gumy Pirelli drží na silnici jak přibité ale stačí trošku blata a už to klouže jak na saních :D.
Má příjemnou spotřebu pohybuje se cca 2,5-3,5l/100km,prostě paráda,co víc si přát.
Maximálku má 100-110km/h,ale cestovní rychlost je kolem 90km/h , ve dvou jede po rovině 90km/h a do kopce je to o něco slabší :) ,ale na to že je to 125 tak to tahá dobře :) , díky laďáku nenecháte jen tak nějakýho důchodce v klidu :D .Zatim jsem měnil přední gumu,baterku,svíčku,žárovku osvětlení značky,dolil jsem olej :). jinak parádní motorka jsem sní spokojen a doporučil bych ji začínajícím jezdcům :)

Moje úpravy: laďák-doporučuju skvělý zvuk,gripy,nálepky,popis pneumatik bílým fixem-doporučuju,ještě plánuju reflexní proužky na ráfky v červené barvě,další drobnosti...