renocar_unor

Suzuki M1800 IntruderR custom (2006)

Vlastník j.r.ewing
Vloženo 20.8.2012
Aktualizováno 18.12.2013

Jde o brutální stroj se šíleným zátahem.

První dojmy - Po několika letech snění jsem jí konečně osedlal a dovezl až do garáže. Kdo nevzal za plyn toho drobečka a nevyzkoušel - nepochopí. Jedním slovem - respect !

19.8. 2012
Třistakilometrová cesta do Lanžhota na Slovenských hranicích s prachama na prdeli.
Zkušební jízda, pár minut předstírání, že tomu rozumím, podpis kupní smlouvy a vzhůru nazpátek.
Teplota 35°C - hrůza
Seznamovačka s loko-traktorem ze začátku probíhala v pravém pruhu rozbombardované D1, ale po pár kilometrech kdy to ze mě málem vytřáslo duši jsem přejel do rychlého pruhu, vzal za plyn, v mžiku rozpohyboval zadní 250mm širokou gumu, vyhnal z ladáků ukrutný řev a pak si jen užíval a byl šťastný

19.9. 2012
Tak už jsme spolu měsíc. Najeto přes 2000km. Trvalo mě docela dlouho než jsem si zvyknul pokládat tohle monstrum do zatáček. Ze začátku se jí fakt nechtělo, ale teď už si vesele dávám broušení stupaček.
Něco ohledně spotřeby. Někdo tady psal, že se dá jezdit od 4,5l/100km.
To jsem si nedovedl představit a popravdě tomu ani nevěřil. Skutečnost mě však překvapila ještě víc. V sobotu jsem natankoval plnou a s kamarády vyrazil do Hořic.
Po 95 kilometrech jsem dotankovával 3,4l !!! Stálá rychlost 110km/hod ve dvou lidech.
Takže lochtačka plynu na dálky super, ale taky jsem jel za 8l/100km
Radost z Intrudera v žádném případě neopadává. Spíš naopak. Jsem fakt nadšený z každého kilometru a tuhle motorku můžu jedině doporučit.
Už mám plány na dlouhé zimní večery. Chtěl bych to trochu poladit, tak uvidíme jak to všechno vůbec dopadne.

2.4. 2013
Tak nakonec vše tak nějak dobře dopadlo.
Motorka má komplet nový lak, snížený podvozek o 5cm, nové ledkové blinkry, nové obě pneu, zadní 260mm!, předělané sedačky, vyměněný olej, filtry, svíčky, zadní čiré světlo, jinou mřížku chladiče atd. Ještě mám v plánu hefty a stupačky a tím s touhle kasičkou zase na nějaký čas končím

jirkavasek
jirkavasek napsal 15.05.16 v 20:10 10b.

,..jj, bílá je dobrá..pěkný

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.03.15 v 09:15 10b.

Moc hezký loko-traktor ,ten novej lak se ti opravdu povedl,prostě bomba,vypadá jak nevěsta . Přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za jasných 10

Bastian
Bastian napsal 19.01.15 v 16:08 10b.

Opravdu hodně povedená úprava

Woky
Woky napsal 19.01.15 v 13:14 10b.

doufám že se taky dočkám

kakino
kakino napsal 28.10.13 v 19:42 10b.

super kousek. nic než desitku nezaslouži.