Kawasaki VN 800 (2000)

Vlastník KUBA71
Vloženo 16.8.2012
Aktualizováno 31.10.2012

Po pár letech hledání jsem našel tu, která mě oslovila hned na první pohled.

První dojmy - Muj první dojem je bomba,bomba,bomba no proctě super a jsem moc rád, že ji mam a určitě bych neměnil.

Moto jsem koupil v červenci 2012, kdy měla najeto cca 22000km, po měsíci jízdy mám najeto cca 1000km. Jsem s ní velice spokojen, nezaznamenal jsem žádný poruchy. Pro mě je dostatečně silná. Našel bych jen jeden jediný zápor - po hodině jízdy mě z ní bolí PRDEL! :D Další recenze napíši později :) Je konec října a mazlík se pomalu, ale jistě ukládá k zimnímu spánku.Od července do října jsem najel cca2000km, vim není to mnoho, ale čes mne krapítek omezuje snad příští rok se to vylepší no a teď k mašině.Jizda na ní je lahoda, jsem jak se říká kochač a oto se mi jednalo jet a kochat se krajinou,mám raději vedlejší silnice,mám tam víc klidu na jízdu a nikomu se tam nemotám s mojí kochačskou jízdou, daň zato jsou horší silnice na kterch je jízda bídná.Síla motoru je myslím dostačující i s bagáží a batužkem za zády,ovladatelnost s touto zátěží je horší,ale s tím se dalo počítat,ale při nezatížení je ovladatelnost suprová jen při nižší rychlosti, tj na křižovatkách atd je to truchu kličkovaná, ale to snd časem vyladím.Řazení je celkem přesné,jediné so mi tam chybí je ukazatel rychlosti, ne že bych nevěděl kde mám jidničku nebo dvojku,ale spíš neustále zkouším jestli tam mám pětku,chtělo by to ještě jeden stupeň.Přední brzda je suprová stačí ťuknout a už bere, zadní je taková vláčná spíš pomocná.S mojí jízdou kochače se dokázu dostat na spotřebu cca 5l, při svižnější a delší jízdě se dokážu dostat i na cca8l.Servis zatím nevím, nebylo potřeba aní žádné jiné poruchy nejsou.Tak to je asi tak všechno a časem zase něco doplním,tj.příští rok.Tak zatím zdarec válec.

dzurik
dzurik napsal 01.09.13 v 08:11 10b.

dolf
dolf napsal 12.07.13 v 15:13

Pěknej kousek ŽELEZA !Je to za 10 a hlavně vždy kolečkama po zemi a s plnou nádrží !

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 12.04.13 v 18:39 10b.

kráska Kawa gratulejšn

Pafka0067
Pafka0067 napsal 30.10.12 v 10:09 10b.

pěkná kawa no 10b je namístě

toša.