Honda VFR 800 (2003)

Vlastník BRDAR
Vloženo 16.8.2012
Aktualizováno 30.4.2013

Chcel som nieco na cestovanie a padla volba na VFR 800 V-TEC

První dojmy - Sadli sme si hned na prvy krat...

Doplňky na motorce - Kufre Givi.MRA plexi,Scottoiler,Atocom intercom,zvysene riaditka,drziak GPS od Ram.Gipro.12V zastrcka.

Mam ju len par dni,zatial spokojnost.Stale si na seba zvykame.Pohodlny posed,dobre brzdy,presna prevodovka tak dufam ze som sa zle nerozhodol a vsetko bude slapat ako ma.Predchadzajuci majitel sa o nu staral,servisovana v Honde.Ma najazdene 26000km.po prvich 400km som prisiel na to ze to ma velku spotrebu,skoro ako moja Suzuki TL1000S.jazdi sa na to fajn az na to ze neviem kedy mam co radit,ale to je stale len 7dni co ju mam.

8.12.2012
Tak VFR prechadza par upravamy.Rozhodol som sa zmenit plexi MRA Touring dufam ze bude lepsia ochrana pred vetrom.Ukazovatel zaradenj richlosti GIPRO.Sadu kufrov od Givi.Top Box Givi E55 bocne E41 celkovy objem 137L.Mazanie retaze SCOTTOILER.Atocom Intercom ktory je prepojeny aj z GPS a z telefonom.Drziak na GPS od spolocnosti RAM.12V zastrcka pod sedackov a dalsi multi kabel je vyvedeny v predu na dobijanie GPS a telefonu.Tak teda dufam ze na cestovanie budem mat potrebny komfort .Motorka je momentalne rozobrata a caka sa na nove tesnenia na vyfuk a zvody,ktore treba trosku zbavit hrdze.Ked bude poskladana tak sem dam nove foto.

BRDAR
BRDAR napsal 08.03.13 v 17:47

Pripravena na cestovanie

-Jandys-
-Jandys- napsal 07.03.13 v 13:13

Miro hezky sis to dovybavil

Starous68
Starous68 napsal 26.02.13 v 22:58 10b.

Je krásná. Drž se jí. S těmi kufry jí to fakt sluší. Přeji hodně spokojenosti.

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 17.08.12 v 08:29

Litovat určitě nebudeš,jak už napsal -Jandys-:"Parádní volba"!Přeji hodně pohodových km

BRDAR
BRDAR napsal 16.08.12 v 23:37

dakujem Igor len dufam ze bude sluzit tak ako ma