Kawasaki VN 2000 (2004)

Vlastník Dragster
Vloženo 14.8.2012
Aktualizováno 14.8.2017

Více méně v originál stavu zatím bez úprav, ale neplánuji nic radikálního.

První dojmy - Na místě je dost neohrabaná, to je tou váhou, ale po rozjezdu OK. Kdo si zvykne, tak má po přesednutí na jinou moto pocit, že sedí na minibiku. Kawa prodává originál plexi, ale já sem zvolil fairing kvůli vzhledu. Vedlejší efekt je neustále nedodržování rychlosti, protože je člověk krásně schovanej a hned je tam 130km/h jak nic.

Tahle Kawa přestože je to docela macek je dobře ovladatelná a jezdí se mi na ní skvěle. Samozřejmě je to pohodlný cest'ák a krouťák skoro 180 Nm je k nezaplacení. Jezdím s ní za max. 6 litrů, což je na objem 2053 ccm celkem slušná spotřeba. Co je trochu trága jsou ceny náhradních dílů, někdy mám pocit, že jim v Kawasaki asi hráblo. Zatím se mi nic nerozbilo, ale čeká mě výměna řemenu a skoro 12.000Kč je podle mě dost a mohl bych pokračovat.
Srpen 2017: přestože to měla být jen nouzovka na jedu sezónu, tak pár let uběhlo a jsme stále spolu. Je to návyková motorka. Pořad jezdí OK, jen přibylo par doplňků.

zain1
zain1 napsal 15.08.17 v 08:07 10b.

Parádní strojovna!

tomcruise77
tomcruise77 napsal 15.08.17 v 05:58 10b.

To už by ten řemen byl levnější vyrobit na zakázku. Ale jinak super tahač. Ta spotřeba to je na volnoběh?

SKINHEAD
SKINHEAD napsal 06.03.13 v 23:09 10b.

10b je to kus nahradní díly nesmíš kupovat v ČR pak se ti tolik nebude motat hlava

Kaplan
Kaplan napsal 27.09.12 v 20:52