Minsk 125 (1962)

Vlastník Ninja73
Vloženo 10.8.2012
Aktualizováno 9.2.2014

Je to motorka z Běloruska, kterou bych nepřehnaně nazval nezničitelnou.

První dojmy - Nářez

Tento ne moc vídaný stroj vlastním už asi 10 let. Z prvu při koupi to byl stroj se vším potřebným pro normální provoz na silnici. Ale postupem času ( rajtování po lese a loukách) udělalo svoje a motorka postupně přišla o blinkry, které se mi pořád něchtělo měnit a další věci.. Což mě vedlo k rozhodnutí prodat papíry a mašinu nechat, jak se říká : " NA POLE " .. Za celou dobu jsem neměl v podstatě žádný problém- (pokud nepočítám ucpaný výfuk bahnem a nebo rozsekané zadní kolo.) Jezdí to pěkně a za ty roky jsme nemuseli do motoru nic dávat. Samozřejmě se měnily sem tam ty kapaliny a nějaké ty gumy.. Ale jinak to byla motorka co spíš dávala jak brala... Spousta lidí už by ji dávno odepsala, ale já ji pořád zbožňuju už jen díky té spolehlivosti.. Jezdíval jsem s ní s bráchou do posilovny a zvládala teploty až -14°C .. Celé zimy jezdila bez problémů.. Velký déšť zvládala bravurně a všechny výplody fantazie přírody snesla.. Už je vzhledově neatraktivní.. Ale motor pořád šlape.. A dám ruku do ohně za to, že ještě dlouho šlapat bude.. Dobrý poctivý stroj..
Na foto ta červená.. !!

Ninja73
Ninja73 napsal 11.08.12 v 17:26

Dávám té nálepce, tak týden.. !! A urazit jsem ji tím určitě nechtěl..

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 11.08.12 v 12:25

Ta nálepka "Honda" na nádrži, není to pro tento stroj urážka?

ASGARD
ASGARD napsal 10.08.12 v 18:36