Yamaha FZ1 Fazer (2009)

Vlastník Daňa_Marauder
Vloženo 9.8.2012
Aktualizováno 13.8.2012

FZ1-S Fazer je moje druhá motorka. Po chopperu Suzuki Marauder VZ800, který byl na pohodu a klidné ježdění, je FZ1-S Fazer divoká šelma s obrovským tahem na každý kvalt, který nemá konce. Cítím se na ni velmi dobře a jízdu si vždy maximálně užívám.

Se Suzuki Marauder VZ800 jsem byl velmi spokojen. Výborná s laděnými výfuky a suprovým zvukem choppera.
Chtěl jsem si ji navždy nechat, neuvažoval jsem o žádné jiné mašině.
Při svých cestách se často stavuji v motorkářských obchodech a motocentrech, jen tak, pokoukat se. Občas si koupím něco na sebe nebo na motorku.
Před třemi týdny si můj výborný kamarád, který měl taky Maraudera, koupil Yamahu 1000 Fazer. Na společné přojížďce mi ukázal, jak Fazer jede. Byla to po otočení plynu střela. Já jsem jen v úžasu zíral, ale byl jsem pevně rozhodnutý, že si choppera nechám.
Asi po 14 dnech jsem náhodně zavítal do moto-prodejny, při procházení obchodem jsem natrefil na krásného, červeného Fazera FZ1-S 1000 ccm.
Pohltilo mě to, 2 dny jsem špatně spal a ještě hůř jedl. Měl jsem obrovské dilema, koupit nebo nekoupit. Přišel jsem na myšlenku, že si choppera nechám a koupím ještě Fazera.
Další motorku však nemám kde parkovat, takže problém.
Fazera FZ1-S jsem si nicméně zamluvil. Ještě ten den, co jsem si pro něj měl jet, jsem nebyl rozhodnutý, jestli si ho koupím. Nikomu jsem nic neřekl, chtěl jsem všechny překvapit. Podařilo se mi to, choppera jsem s bolestí v srdci prodal a koupil si zánovní FZ1-S Fazer (2009) s motorem R1.
Fazera nemám ještě ani týden, zvykám si na něj. Je to velmi silný stroj, do 3000 ot. se chová jak beránek, nad 3000 ot. vystřelí jako střela a nad 7000 ot. má obrovský a nekompromisní nárůst výkonu. Má nekonečné rychlostní možnosti. Vím, co tato motorka dokáže, mám z ní velký respekt. Vteřina nepozornosti by mi mohla zničit celý život a podle toho se taky chovám. Není to jen v otočení plynu až nadoraz, ale je to hlavně o hlavě, kolik si můžu dovolit. Brzy se zase ozvu s novými poznatky z jízd a dodám také nějaká nová fota.

Čadil
Čadil napsal 07.08.20 v 08:59 10b.

super stroj

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 06.08.14 v 12:47 10b.

Změna je život Moc pěkná Yamka. Přeju radost z jízdy!

Romino65
Romino65 napsal 06.12.13 v 12:45

Super za mne 10b jak jinak

BESIP_FZ1
BESIP_FZ1 napsal 08.10.12 v 21:06

Tak si ji užívej Dobrá volba Za mne jasně 10b

petr-gsx
petr-gsx napsal 13.09.12 v 16:57

Myslím že chybu jsi určitě neudělal . Ať slouží, přeju hodně kilometrů a zábavy (je jí s ní víc než dostatek).