Kawasaki ZX7R (1997)

Vlastník Thunder
Vloženo 4.8.2012
Aktualizováno 21.4.2017

Lákal mě klasickej superbike...

První dojmy - Charismatická, návyková, syrová, supr podvozek, vyšší hmotnost. Baví mě nejvíc ze všeho co jsem měl.

Chtěl jsem si zkusit opravdu sportovní motorku ze starší školy a zx7r se mi odjakživa dost líbila. Rozmejšlel jsem se mezi SRAD-em a tímhle, ale tohle je prostě nejhezčí superbike. I když SRAD je prej o generaci dál, zx mě dostalo vzhledem a ani po najetí 2000 km nelituju. Při koupi jsem hlavně chtěl aby motorka jela rovně a byla stabilní při puštění řídítek a na kosmetiku jsem až tak nekoukal s tím, že si ji udělám dle svýho. A že práce na ní je spousta. Když jsem na ní jel necelých 200 km domů, pořád jsem měl pocit, že nejde do otáček jak by měla jít, ale říkal jsem si, že po thunderacovi to prostě tak nejede. Nedalo mi to a pořád jsem koumal až jsem zjistil, že dvě membrány byly pod víčkama blbě nasazený a skřípnutý a taky, že jehly v šoupátkách byly každá v jiný drážce. Tak jsem to porovnal a teď je to ůplně o něčem jiným. Jinak mě nadchla zvukem, sportovním posezem i ovladatelností, že je těžší mě osobně nevadí.

Po nalakování motorky jsem vyměnil fotky a ke konci jich pár nechal jak vypadala před lakem.

AfroRR
AfroRR napsal 02.08.16 v 20:29

Jojo, je to to tvé bývalé. FZR už nemám, chvíli po koupi Srada v létě 2012 jsem ho prodal kamarádovi a ten ho nedávno prodal svýmu známýmu a co vím, tak je pořád v pěknym stavu. Já na ní za tři roky najel cca 24000 km a měnil jen spotřební věci, byla to moje zatím nejspolehlivější motorka. Motor nežere olej ani ted´co já vim.

Thunder
Thunder napsal 01.08.16 v 18:54

Je a ja si říkal že mi je to fzr povědomý pořád ho máš? A slouží dobře?

AfroRR
AfroRR napsal 01.08.16 v 15:35 10b.

Dík za komentář u motorky, ZX-7mu máš parádní. Určitě nám ty naše legendy budou ještě dlouho sloužit. Zdraví tě kupec tvé bývalé Yamahy FZR.

stevee
stevee napsal 11.03.16 v 12:03 10b.

Mann
Mann napsal 04.02.16 v 23:09 10b.

Vlastně ani nevím co ti tady připsat všechen můj dojem popisuješ v prvních dvou větách S bílým "čenichem" je daleko více COOL Sic je to bike z minulého století, ale pořád PECKA . To charisma ji už nikdo nikdy nevezme