Harley Davidson XL 883R (2002)

Vlastník Keplen
Vloženo 1.8.2012
Aktualizováno 16.2.2014

Jak už to u motorek bývá, splnění snu, především tedy v tom smyslu, že je to lehká stavba.

První dojmy - Motorka do ruky hned nepadla, bylo potřeba upravit několik věcí. Myslím, že je to cesta na delší trať, člověk neustále nachází, co by se dalo zlepšit, znáte to... Ale není to o pohodlí, je to o pocitu z jízdy, a ten je nepřekonatelný :)

Přestavba se týkala především předku, tak u něj začnu, čili původní tlumení nahradila springerovka s novým bržděním a předním světlem. Dále široká řidítka, nový digitální tachometr od Motogadget, který skoro není vidět a všem ho doporučuji:). Dále je zvednutá nádrž. Samozřejmostí pro mojí výšku jsou předkopy co nejvíc ve předu a nová sedačka, která je šouplá taky dozadu co to šlo. Pro spolujezdce čeká přichytávací, zatím jsem na ní moc nenavozil, tak nemůžu říct, jak moc dobře funguje:) Jinak vzadu je zkrácený blatník, nové zadní světlo a pružení z jiného sportstera, protože s originálním to vypadalo jako kroska :) Samozřejmostí jsou také výfuky, díky kterým jsem slišet na hony daleko a nový lak, který upoutá pozornost po příjezdu. Na celé moto je decentní airbrush, který je ovšem obtížné na foto postřehnout :) Ještě mě napadá, že zrcátka jsou originál, jen jsou upevněná obráceně, aby nerušili dojem vršku. Samotného mě překvapuje spotřeba, která je do pěti litrů.
Těch úprav, co nejsou vidět ovšem bylo mnohem a mnohem více. Pokud máte nějaké dotazy, rád je zodpovím :)
A pro úplnost, o úpravy se postarala firma Wildstyle -> www.wildstyle.cz a tento rok byla motorka k vidění na výstavě Eurobike fest 2012.
Video toho ukáže možná nejvíc :)

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.02.14 v 12:36 10b.

Přenádhernej Haryk,fakt jedinečný gratulejšn

18yamaha18
18yamaha18 napsal 04.10.12 v 19:32

Pekná, parádny zvuk Krásne zážitky v sedle, slnečný zbytok sezóny a plnú nádrž

Mili883
Mili883 napsal 17.08.12 v 10:05

Moc pěkné, dávám 10b..originál, takže není co dodat..a ten zvuk super!

Keplen
Keplen napsal 08.08.12 v 15:06

:) Já myslím že každý má svojí pravdu a nic není jednoznačné :)

dalila
dalila napsal 08.08.12 v 14:45

...jetli on ten ekvipotenc nemá pravdu...