Jawa 350/640 (1995)

Aktualizováno 31.7.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Victoria_Enternum
Victoria_Enternum napsal 30.03.15 v 00:17 9b.

Pěkná

tramp57
tramp57 napsal 28.11.13 v 22:23

Jawka je velká hračka-skládačka. Vždy,když jdu kolem ní, podívám se, utřu, dotáhnu, zahejbu...popřemýšlím,co bych ještě mohl...kam mě opět odveze /a doveze zpět/ ... - jak se k ní budeš chovat , tak se ti odmění

Hellrider
Hellrider napsal 20.02.13 v 22:59 10b.

Líbí se mi tvůj střízlivý pohled na třindu. I když ses s ní dost natrápil, nehanil si všechny její stránky. Zanechal si emoce stranou a dobře napsal dobré i špatné zkušenosti, a tak to má být. Je to přesně jak říkáš. Pokud se o ní každý majitel staral dobře a dával jí pravidelný servis, který si žádá, jde o spolehlivou mašinu. Pokud byli předchozí majitelé s prominutím prasáci, je jasné, že to nebude dobrá mašina a člověk víc než na silnici stráví v garáži. Dávám ti za výborně napsanou recenzi 10 b a přeji ti, ať se ti podaří všechny plánované renovace. A na tvojí současné mašině přeji hodně kilometrů bez nehod za slunnýho počasí.

Jenick
Jenick napsal 16.10.12 v 17:27

Zdravím a děkuji, ta pravá věrnost značce začne až letošní zimu. S Kawasaki je to docela nuda, opravovat se na tom nic nemusí, takže začínám kompletovat svoji pubertální Jawí sbírku, kterou jsem nashromáždil a všem starým motorkám začnu vracet to, co mně naučily. Jako první už letošní zimu mám spadeno na moji úplně první motorku, Jawu 555(1962), na které jsem se učil jezdit, hned po ní půjde na řadu Pionýr 50/20(1978), který se mnou přežil celou pubertu bez zaváhání a nakonec se dostane i na 250/353 z roku 1955, kterou jsme dostali po dědovi a v naší rodině je celých těch 57 let od funglovky. Shánění dílů už je téměř u konce, chybí pár drobností a pak to nastane... Už se nemůžu dočkat, až jednou zabublají všechny tyhle stroje společně

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 10.08.12 v 14:51

Pěkná motka dávam 10 bodu. Velké uznání za věrnost k české značce. Spoustu štastných km přeji.

CZJawa
CZJawa napsal 02.08.12 v 10:37

Myslím, že 640 je dobrá motorka když se o ni člověk dostatečně postará Přesně jak píšeš - kvalita některých dílů je bohužel šílená .Tak ať se daří !

Jenick
Jenick napsal 31.07.12 v 12:18

No jo, poprvý to byla chyba původního majitele, podruhé už moje, nepohlídal jsem si, co servisák kupoval za díly. Však tam taky píšu, že byla chyba hlavně mýho kusu, jinak mám kamarády, kteří do 350tky za deset let prakticky nešáhli a jen se vozí... Pravda je, že si to člověk většinou opraví na silnici kamenem a domů dojede skoro vždycky, takže kolem světa klidně, ale jedině s VAPE

2stroke
2stroke napsal 31.07.12 v 12:09

Jo to je těžký, když si tam 2x strčil nekvalitní turecké písty a kroužky z shitózního materiálu, to se pak nediv, jak to dopadlo. Když se ten motor udělá dobře, tak se na něj můžeš stoprocentně spolehnout. Jinak k té "elektrice" - to je prostě JAWA. Má 639ka s ní měla taky trochu problémy, ale nic závratného...Za mě je třinda motorka, se kterou bych jel kolem světa, a to si nedělám srandu...