Suzuki DR 750 Big (1988)

Vlastník Tlouk
Vloženo 30.7.2012
Aktualizováno 4.7.2015

První velký enduro který jsem zakusil protože mě masíroval uši ten krutej buchar, taky to je těžký jako slon a není to pro slečínky!!!

První dojmy - Dojmy z jízdy? Hele když sem pro to jel tak mě na tom tejpek svez a dával tomu fakt napít. Já do tý doby měl jen Jáwu takže sem se málem radostí zbláznil,protože to jelo na moje tehdejší poměry jako zvíře. Než sem si na to zvyknul tak mě bolely snad všechny svaly. Je to mastodont, na tu dobu slušný kladivo, tak neřeš nějaký kraviny že baworák je lepčí... Zobák tomu baworák ukrad a hotovo

Spolehlivá,vždycky dovezla až na pitomý vyjímky,kdy se muselo laborovat s karbcema a tak dále. Kdo to měl ten ví . Taky bez zbytečnejch kompjůtrů a elektronickejch věciček kromě el.zapalování . Žere to zadní gumu,praská to dráty ve výpletu,rve to zuby z rozety,ničí to řetěz. škoda že nemá pořádný USD vidle jako kroska, ale na skákání a běsy to není. Tohle je už klasika kamaráde!!! Jednou sem ji na takovym kopečku naložil a letěl sem metr vysoko vzduchem tak to sem se málem složil,jsem to nečekal. Jo holt první těžkej stroj. Tohle monstrum bude solidní JANGTÁJMR. Spotřeba? tak ta je solidní, dá se jet i kolem pěti, ale to tě předjížděj starý báby s křečákama na kolech vověsenejch nákupníma taškama. Má to vůbec smysl řešit na motorce spotřebu? NEMÁ!!! Tohle má třicetilitrovou nádrž, takže to je fuk i když ji potáháš tak to kolem 8 mi max sežere. Nemá vstřikování .Ale dvojtej karbec,do kterýho sem si dal průhlednou hadičku abych viděl jak to krásně teče. Je to prostě traktor. Z toho slítneš do voranice a jestli nejseš 40ti kilovej rachista tak to zvedneš, vytáháš drny a bláto z otvorů narovnáš zrcátka a jedeš.
Hele úpravy? Ani ne. Jen novej potah sedla a spotřební materiál

lubin1281
lubin1281 napsal 15.02.15 v 19:28