Kawasaki GPZ 900 (1987)

Vlastník Thunder
Vloženo 28.7.2012
Aktualizováno 8.2.2013

Moje první japonská po třipade

První dojmy - Už je to 10 let, ale pořád mám v paměti první dojmy - první jízda jak když sedlám kosmickou loď, bál jsem se otočit plynem a ty vzpomínky na pocity na prvním japonským čtyřválci jsou super.

Jezdila bez problémů, dokud jsem nedolil olej a nezadřel ji. Po opravě mi sloužila dál celkem bez problémů. Ještě mi jednou odešlo těsnění pod hlavou, pak už v pohodě. Brzdy byly takový mdlý, ale když se za ně vzalo, tak zabrzdila slušně. Vidle se dost nořily i přes antiponořovací zařízení a taky rám nebyl z nejpevnějších, ale proti třipade luxus :) Docela jsem se na ní naučil a získal ty správný návyky. Koupil jsem ji jako streeta a ikdyž mám rád originál stavy, tohle se mi docela líbilo. Parádní kawáckej zvuk laďenýho laseru lahodil uchu. Líbí se mi starý motorky typu GPZ, GSXR 1100 nebo FZR 1000. Někdy se k něčemu takovýmu určitě vrátím. Udělat tomu generálku a renovaci a mít to jako druhou motorku pro potěšení a na občasný projetí se. Na GPZ jsem najel kolem 20 tis. km a až na tu mojí blbost s olejem a na těsnění bez poruchy.

Thunder
Thunder napsal 11.01.15 v 19:51