Yamaha MT-03 (2005)

Vlastník David_Beer
Vloženo 19.7.2012
Aktualizováno 24.1.2014

Vloženo: 26.02.2013, Uskutečněno: 17.01.2013, Stav tachometru: 14564 km, Zhlédnuto: 11x

Zima byla dlouhá takže se muselo něco trošku přizdobit. Proužky na kolech se mi vždy líbili tak jsem si řekl proč je nezkusit. Zkoušel jsem různé variace barev, ale protože mám mašinu ve žluté barvě padla volba právě na tuhle barvu, aby to k sobě ladilo. Uvidíme jak to bude vypadat až to konečně vytáhnu z garáže, takhle to zatím vypadá dobře...

• Závažíčka Rizoma

Jelikož se moje Mtéčko žlutí rozhodl jsem se to ještě trošku dokrášlit závažíčkama od Rizomy ve zlaté barvě. Jsou univerzální, ale jaksi, když se nasadili, tak vznikla mezi rukojetí a nimi větší mezera. Moc pěkně by to n

Uskutečněno: 05.02.2013
  • Montáž LED blikačů

Poněvadž asi každý výrobce dává z výroby na motorku hnusné blinkry, rozhodl jsem tu svou mašinku trošku zkrášlit a ty velké lopuchy po stránách nahradit modernějšími a vzhledově víc stravitelnějšími LED blinkry. Na inter

Uskutečněno: 20.08.2012
  • Výměna oleje, filtrů a svíčky

Takže po koupi motocyklu a po pár vyjižďkách jsem si řekl, že nejlepší bude vyměnit komplet olej, filtry a svíčku abych si byl jistý, že na mašině nebylo nic předemnou zanedbáno. Olej jsem koupil značky Motul, olejový fi

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 24.06.2012