Jawa 660 Sportard/Adenium (2012)

Vlastník Olísko
Vloženo 17.7.2012
Aktualizováno 5.2.2019

ROK 2016 PO DRUHÉ

Vloženo: 17.02.2017, Uskutečněno: 17.02.2017, Stav tachometru: 40000 km, Zhlédnuto: 14x

Pokračování začíná v srpnu,kdy jsem přijal pozvámí na Jawa Čz stretko na Slovensku.No můžu zodpovědně řici ,že zatím nejlepší sraz motorkářů,který jsem kdy navštívil.Vřele doporučuju.Druhý pokus o objetí Tater byl úspěšný.Přímo ze Stretka do Polska a šíleného Zakopaneho.Přes hraniční přechod Tatranská Javorina / Lysa Polana zpět na Slovensko.A protože moc nefotím,tak jsem se rozhodl,že si taky udělám fotku Tater z polské strany.To byl blbej nápad.Než jsem stačil fotku udělat ,tak první DODÁVKA mi motorku sfoukla ze stojanu na zem.A co teď.205 kg + 3 plné kufry se válí z malé mezičky kolama nahoru.Naštěstí mi pomohli jediní tři Slovenští cyklisté,kteří jeli okolo.Jinak ani noha.Pán asi inžinýr než rozpočítal rozložení váhy na osobu ,tak jsme spolu se dvěma pěknýma slovenkama motorku bafli a v tu ránu stála na kolech.Tak lidi jestli mě slyšíte ,tak ještě jednou
DĚKUJI. .Září .První STK po 4 letech.Jawa neprošla.Zjistilo se totiž ,že je v TP zapsáno špatné číslo motoru.Také září podzimní setkání u Korfbalisty.Neorganizované ale příjemné setkání se s přáteli.Říjen.Zakončení sezony Exid Road Jihlava a zavírání silnic Velké Meziříčí. Loni najeto
10000km.
Celkem 40000 km na Jawě Adenium

milan1963 (272) napsal 17.11.2017 v 13:18

Tak na to koukám, pěkné fotky, rekapitulace. Dobré !!

• Rok 2021

Rok 2021 : První jízda proběhla na konci března. Opět koronáč a omezení. Vyjížďky klasika jižní Čechy, jižní Morava, Vysočina,VSJ, Jawa ČZ stretko. Jarní setkání nebylo tak alespoň to podzimní ale na jiném místě u Skal

Vloženo: 03.04.2022
    Uskutečněno: 03.04.2022
  • Rok 2020

Sezóna 2020 byla jak všichni víme covidová. První jízda proběhla už někdy v březnu. Uzávěry krajů, okresů, států. Ze začátku sezony byly silnice skoro prázdné. To se jezdilo parádně. Sice jsem kopíroval hranice okresů ne

Vloženo: 01.12.2021
    Uskutečněno: 01.01.2021
  • Rok 2019

Rok 2019 V lonském roce najeto 5200km.Přes zimu jako vždy výměna oleje ,filtru,promazaní lanek.Letošní konec sezony na můj vkus dost brzo, už září po podzimním setkání u Korfbalisty v Chřenovicích. První vyjížďka ovšem

Vloženo: 24.02.2020
    Uskutečněno: 24.02.2020