Suzuki TL 1000R (1998)

Vlastník ShortyF4zEr
Vloženo 16.7.2012
Aktualizováno 3.3.2013

Tak konečně po více jak roku práce se můžu taky povozit. Moto do šroubku rozebráno a po kousíčkách skládáno, vyměněno snad vše tak snad bude dlouho sloužit

První dojmy - Je trošku neohrabaná do zatáček ale nástup výkonu motoru žehlí všechny nedostatky :D

Je to skvělá motorka ten motor je prostě úžasnej, sem zvědav co předvede po zajetí 8-) O jiný motorce jsem nesnil tak jako o této s nadsázkou jsem si postavil svoji "funglovku" a do světa rozhodně nepůjde. Různé díly jsou i od vás majitelů TLR chci i vám poděkovat za pomoc, jelikož sehnat na ni něco je opravdu výkon a za levno už vůbec ne. Abych to shrnul, před leštěním rám a kyvka na změření, zadní kolo mělo trošku boulu taky opraveno a vyváženo, nové ložiska kol a rozety + ložiska v krku řízení. V kyvce byli dobre jen ten středící trn byl chycený taky vyměněn. Přední vidle jsou od Yoshe, Nová pumpa spojky + těsnění na prasátko. Kompletní nová sada pro repas př. Třmenů, destičky EBC. Originál světlo zabudováno do podsedlovky, výplň je dělaná z lamina. Plasty jsou z čajny z ebay ale hodně za pusu, originální si budu šetřit na horší časy, spasovat tyto aniž by nějakej kousek nepraskl nadlidský výkon ale je to tak jak to je. Přední světlo americká verze bez čočky s xenonem. Filtr originální, veškeré součástky ložiska atd kupouvány pouze z parts depot originální. Srdíčko dostala z Bimoty SB8 a po uvážení jsem nakonec dal přednost motulu 300 V, zaslouží si péči :)) Co dodat teď už jen jezdit a jezdit po ničem jiném jsem ani netoužil :D

3.3 2013
A je tu menší upgrade, konečně jsem dodělal polepy

Lepení žádná hitparáda ale chtěl jsem to udělat sám nakonec jsem spokojen, přibyli RP čka, podsedlovka o pár cm výš, no konečně začíná být k obrazu mému :)))

Dantes
Dantes napsal 15.05.15 v 15:56

krasavice

srsen600
srsen600 napsal 29.06.14 v 03:27 10b.

Bači
Bači napsal 03.03.13 v 15:08 10b.

to je opravdu šperkovnice... Super více takových... Ať jezdí tak skvěle jak vypadá..

Kozel_84
Kozel_84 napsal 03.03.13 v 14:37 10b.

Pěkný TeLe, hezky si jí zvelebuješ Je dobře, že nejsi jen uživatel, který akorát leje benzín, ale dokážeš jí dát péči, jakou potřebuje Taky komplet rozborku, je vidět, že se v ní vyznáš

Delta
Delta napsal 03.03.13 v 14:02 10b.

nemá chybu !!!