Honda NC 700S (2012)

Vlastník Pupi04
Vloženo 1.7.2012
Aktualizováno 23.11.2017

7.vojenský pochod

Vloženo: 07.05.2017, Uskutečněno: 05.05.2017, Stav tachometru: 19499 km, Zhlédnuto: 39x

Tak jsem se ve dnech 5. - 7.5.2017 "nechal ukecat" a vyjel jsem na vojenský pochod , v pořadí již sedmý ročník. Akce se konala v ATC Apollo, Charvátská Nová Ves, Břeclav (Jihomoravský kraj). Část startovného se posílá do nadačního fondu, ze kterého se dává těm, kde "stát" lidem potřebným nechce nic platit. Cestu jsem si užil, počasí se vydařilo a těch "pár" kapek nebo krup nevadilo. Alespoň byla prázdná silnice . Potkal jsem docela dost motorkářů a tak jsem celou cestu nejel sám.
Samotný pochod v sobotu se vydařil. Sešlo se spousta lidí z celé republiky a také z různých států Evropy (nebudu je vyjmenovávat, kdybych na někoho zapomněl, zlobil by se ). Samozřejmě jsem se pokoušel jít podle přiložené mapky, abych dodržel trasu a směr, ale jak to již bývá, člověk se zakecá a najednou zjistí, že jde úplně jinam . Ale za tu srandu to stojí. Odpoledne v cíli byl každý po zásluze odměněn pamětní medailí a pak už nic nebránilo tomu, aby se lidé sešli na grilování při lahodném moku a nebo, kdo chtěl, mohl sledovat hokejový zápas.
Nadešla neděle a pro mě to znamenalo zabalit si a vyrazit cestou k domovu. Jel jsem sám a snad jen na Vysočině trochu pršelo, ale jinak parádní cesta. Co víc psát ... každý motorkář ví ...
Abych nezapomněl ...
celkem jsem najezdil asi 935km, včetně pojížděk v místě konání pochodu ... a toto byl důvod, proč jsem se nepřihlásil na sraz motorkářů v Železné Rudě, který byl také tento víkend.

• Čavoj 2016

Ve dnech 4.-6.7. jsme si udělali malou vyjížďku na Slovensko na přátelské posezení mezi kamarády. Ubytování u kamaráda ve Strážovských vrších nemělo chybu. Druhý den jsme si udělali výlet po okolí. Vyrazili jsme na značk

Vloženo: 07.07.2016
    Uskutečněno: 04.07.2016
  • IPA Hranice

O víkendu jsem si udělal takovou "malou" vyjížďku spojenou s pomocí kolegům v práci :-DD . //img.motofotky.cz/upload/images/forum/2018/24/445991_64b9541fcaf3e4c9eaa94b456684511f.jpgCelkem jsem najezdil asi 967km a nachod

Vloženo: 12.06.2016
    Uskutečněno: 10.06.2016
  • Otvírání moto sezony na Železné Rudě

14.sraz přátel jedné stopy v Železné Rudě již tradičně v hotelu ENGADIN. Počasí a organizace zahájení motosezóny bylo bez chyby :-DD . Velké poděkování všem a především hlavnímu guru celého víkendu (y). Srazu jsem se

Typ: Sraz
    Vloženo: 09.05.2016