Ducati 600 SS (1994)

Vlastník monstrreno
Vloženo 20.6.2012
Aktualizováno 30.1.2014

Vloženo: 11.10.2012, Uskutečněno: 11.10.2012, Zhlédnuto: 11x

Vzhledem k tomu, že momentálně nemohu jezdit, s ohledem na můj zdravotní stav po bouračce, jsem se rozhodl mazlika aspoň trochu vylepšit k obrazu svému .Vzhledem k tomu že mé možnosti jsou omezené (ruka ještě neposlouchá tak jak má ) jsem se musel soustředit na věci, které jsem relativně zvládl jednou rukou.První, na co jsem se soustředil, byl celkový vzhled mazlika .Od kamarádky, která vlastní firmu na výrobu samolepek jsem si nechal vyřezat pár samolep na kapoty a podsedlovku.Bohužel většina není pod lakem, pouze některé a to ty, jenž již byly na kapotách při koupi.Samozřejmě, že vzhled musel být truchu reisingový, proto jsem musel koupit i víčko nádrže, pořádná řidítka která jsem bohužel musel vyměnit za originál z Duc888.Nějak mě nedošlo, že na nová řidítka nebudou pasovat staré pumpy a tak jsem je vyměnil s kamarádem za řidítka z 888.Nové gripy se závážíčkami musela být samozřemost .Momentálně řeším výfukové svody na dva laufiky, které
jak jsemjiž psal, jsem předtím pořídil.Dnes mě přišlo modré plexi MRA bohužel jak jsem při rozbalení zjistil nebyly součástí balení šroubky na uchycení takže musím opět čekat