ČZ 350/472 (1989)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 09.02.15 v 17:29

Neměl jsi prodávat Ale v naší bajkerské rodině TAKY NIKDY nebylo peněz nazbyt a když přišla další "zamilovanost",předešlá máša prvně musela do světa,
aby byly finance na další/jinou ...

pogo
pogo napsal 26.02.08 v 17:59

mojito::: - sice málo, ale ještě se sehnat dají, zrovna dneska jsem při brouzdrání inzercema našel 2 ve skvělym stavu. Jedno vím jistě. Já tu svou nikdy neprodám. Lepší než Jawa, z předrevolučních snad největší raritka. A když bude problém s dílama, zajedu do polska nebo ruska

mojito napsal 03.10.07 v 23:55

hmm,taky si ted rvu vlasy.Takhle hezkou Čízu 350ku uz nikde nesezenu []

janči356
janči356 napsal 03.10.07 v 16:26

velmi pekna skoda ze si ju predal

CZ250.Vlk
CZ250.Vlk napsal 13.07.07 v 22:57

Asi by mi neseděl ten zazdní blatník,ale zase jde líp ven kolo

smazany30477
smazany30477 napsal 25.01.07 v 19:23

johny: nemyslim ze by 634 byla strasne težká, ale má těžiště vysoko, a proto je těžká do ruky...s 559 manévruješ jak s pionýrem, a já ji v prípade nutnosti &quot;vezmu do teplejch&quot; - tzn. rukama. 634 mi rukama prosla, a opravdu ma těžiště vysoko.<br />
Ale tot muj nazor.<br />
<br />
mojito: krááása chlape, jeste jsem hezčí nevidel.

Jarda380
Jarda380 napsal 05.11.06 v 19:41

cus, tim předěláváním sem myslel pouze barvu ( stehnej odstín pův. barvy + černý linky dle originálu) už sem sehnal i origo nálepky takže to nebude poznat , a s tou Jawou - jednak jí už nemam kam dát, a pak bych na ní 100% neměl prachy všechno sem nastrkal do tý 380 (zatim 30 000+ -), bankomat bohužel nešukam ...

Jarda380
Jarda380 napsal 04.11.06 v 08:32

cus, fakt ktásná mašina, skoda že si jí prodal, takovýhle stroje jako sou ty naše se jen tak nevidí. nevim jak tobě, ale mě se jednou stalo že mi kvůli ní zastavili poldove a hned co je to zač, kde sem to sehnal, ..... a nakonec se i oba chtěli projet Prostě žádná kontrola, ale výslech

mojito napsal 24.10.06 v 21:57

johny : oni ty opravari jsou nekdy&quot;priserne chytří&quot;.Samozrejme ze je to sakra znat-za predpokladu ovsem,ze mas motor v dobrym stavu.Ono jde o to,ze ty cesky motory mely velkou vyrobni toleranci..co kus to original<br />
.Tzn ze kazdymu motoru prospiva jiny predstih-chce si to pohrat.Jeste dulezitejsi je mit dobre serizenej predstih u dvouvalce.Ja ho serizoval budikem temer na setinu mm-to si moturek na volnobeh jen tak prede a jak zaberes,tak se stavi na zadni vzdycky,od 100-110 km/h to ma jeste tah jak blazen-a to je pak jizda !Ale stejne-motorka,kterou jsem mel vzdycky nejradsi byla Číza 175/477 typ 5,nebo 7

johny.mnemonic
johny.mnemonic napsal 24.10.06 v 19:27

Ono se neni co divit, že to jede úplně jinak než Jawa 350 a že se ten motor rád točí. Je totiž velkej rozdíl, jestli má tahat těžkej Jawáckej rám a nebo lehoučkou kostru ČZ konstruovanou pro 125/175.<br />
To je taky důvod proč mám ČZ, na Jawě 350 mi hrubě nevyhovovala ta strašná váha.<br />
Nemyslím si,že by na tom motoru byly ňáký úpravy oproti těm co šly do Jaw 350. S tím předstihem a odtrhem máš samozřejmě 100% pravdu...málem mě rozbrečel majitel motoopravny,když mi tvrdil,že na Jawě 350 nemá smysl seřizovat předstih,že je to +- 1mm úplně jedno

mojito napsal 21.05.06 v 02:33

BigOne : Ja jsem ten muj typ taky jeste nevidel.Jenom par kusu,ale to byly obyč.na cesky trh,a jeste v dost prisernym stavu. [] Na tuhle budu vzpominat dlouho Nastesti si ji koupil mladej kluk,blazen do Čezet-sberatel.<br />

mojito napsal 21.05.06 v 02:26

s4r : ja mel i dva Californiany,a zadny nebyl tak rychly jako tahle Čezet 350.Hodne lidi nadava na cesky motorky,ale ono strasne zalezi,jak se clovek o ni stara.Pri spravny udrzbe tyhle motorky prezijou i motorkare samotnyho.Taky jsem si dost vyhral s predstihem a odtrhem.Totiz jizda s predstihem od oka a s predstihem na setinu milimetru je strasne znat(to si moturek jenom tak prede,a kdyz potrebujes,tak te to kopne i od 100km/h a výš.Ja jsem ji prodal jenom z toho duvodu,ze chci nejakou jap.klasiku z 80´let,s kterou muzu jet dlouhou streku min. stodvacet stotricet.

Big.One
Big.One napsal 19.05.06 v 08:53

Tohle je velmi vzácný kus. Za celých 25 let co se zajímám o motorky jsem viděl jen ten tvůj. Škoda šes ho prodal.<br />
Jindra.

s4r
s4r napsal 17.05.06 v 15:34

Ani se nedivím, že ti nestačila žádná Jawa 350, nebo MZ 250... Já měl 175/478, a když jsem si sednul na 350, tak mi přišlo, že má na jedničku menší odpich než ta Čezeta... Navíc tohle je dvouválec, takže to muselo být ještě lepší... No docela bych to projel...

napsal 25.03.06 v 14:04

Nádhera....V Týnci nad Sázavou a ve Strakonicích měli zlatý ručičky...

napsal 06.03.06 v 00:44

Moc díky