ČZ 175/450 (1960)

Vlastník Jakub_Tereska
Vloženo 18.6.2012
Aktualizováno 15.11.2013

ČZ typ 175/450 v původním zachovalém stavu. Byl bych moc rád kdybyste motorku okomentovali co si oní myslíte...

První dojmy - Na motorku jsem přešel z pionýra, takže rozdíl docela znatelný. Brzy bude dělaná GO motoru. Bohužel na ní moc jezdit nemůžu, kvůli obsahu, který nesplňuje normy řidičského průkazu A1. Brzy se to ale změní... :)

ČZ z roku 1960 v původním originálním stavu. Jediné co není originální jsou řidítka. Jezdí vcelku dobře, akorát má špatnou spojku. V nejbližší době budu nejspíš měnit spojkové lamely tak to snad pomůže. Dále mám pak nepatrné problémy s přívodem paliva do karburátoru, ale až budu mít čas podívám se na to (vím kde je závada). Momentálně na ni nemám moc čas. Dávám dohromady Jawu 550 z roku 1958. Ale v blízké době se do ní pustím.

Jakub_Tereska
Jakub_Tereska napsal 22.06.14 v 18:36

Díky moc! Až na originální řidítka na ní žádný změny neplánuji. Ta tvoje taky vypadá k světu, tak ať jezdí a dělá radost

čzťák
čzťák napsal 20.06.14 v 10:01

Super mašina ve skvělém původním patinovém stavu. Taky mám takovou, ale ne tolik zachovalou Opatruj ji

Jakub_Tereska
Jakub_Tereska napsal 31.01.14 v 09:48

Díky, teď je ČZ po generálce motoru, tak přes jaro se bude zajíždět. Už mi chyběj sehnat jenom origo řidítka a bude to podle mých představ.

MotodědekTonda
MotodědekTonda napsal 30.01.14 v 16:00

Pěknej a na tehdejší dobu výkonej stroj,mého mládí byli lepší než jawy.Taky mám pionára 550 a jezdí jako novej,nemám vše v profilu,vopatruj je

Řeřicha
Řeřicha napsal 16.10.12 v 22:01 10b.

Bomba! :D