renocar_unor

Yamaha YZF 600R Thundercat (1997)

Vlastník Tiber88
Vloženo 18.6.2012
Aktualizováno 27.6.2016

Vloženo: 27.06.2016, Uskutečněno: 03.06.2016, Stav tachometru: 50126 km, Zhlédnuto: 17x

Tak po dlouhé době sem nám oběma udělal radost a sehnal z aliho za pár kaček CNCčka (černá + červená nastatování) a pancéřové hadice od Hell performance.
Brzdovka Motul RBF 600.

CNC super, jak sou placatý, tak sednou krásně na prstíky.. + nastavování dávám 10 bludišťáků!

Btw.: Kdybyste scháněli CNC u nás, tak přímo M je maj na TC, díky mě přidali, jinak jsou to stejné jako na starší ročníky R6 (ale stejně sem doufal, aby seděli, dokud sem je zdárně nenamontoval a perfect :D).

Co se týče hadic - výrobci tvrdí - každých pět let by se měli měnit hadice. Takže po těch 20 letech už si to Thunder zasloužil. A musim říct, kur*api*amazecjakhovado...

Předtím nebylo žádné dávkování, jen tvrdý brzdění. Mě osobně to nevadilo. Ale teď jde krásně dávkovat a brzdnej účinek nesrovnatelný :D Musel sem lehce přitvrdit vidlice

Takže na TCčka jedině doporučuji, je to znát!

Teď už jenom nový slidy na boty a jezdit, jezdit jezdit, léto je tu and winter is comming!!!

ZlomenyUcho (3) napsal 27.06.2016 v 19:48

No máš top pěkný vole

• Úprava řazení (shift kit z US), olej, gumy

Řazení líta super. Jen se toho dotknout a je tam 2x rychleji než s originálem. Jede tím pádem o dost lip a akcelerace znatelná. Při výměně proběhla i kontrola motoru, koše, lamel. Vše krásné, jako nové. Byla udělena poch

Vloženo: 06.06.2014
    Uskutečněno: 15.05.2014
  • K&N Filtr

Tak a je tam. Lepší nižší otáčky a zvuček otevřenýho laďáku, to je něco :-DD Jinak starej filtr snad nikdo neměl od výroby, takže byl pěknej a vymejvání boxu tak na půl hodinky :-D :-D :-D

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.04.2014
    Uskutečněno: 09.04.2014
  • Transformace vzhledu

Tak po 2 letech, co jí mám, sem se rozhodl lehce poupravit :-X Alarm na dálku, neon na dálku, padáky, pruhy na ráfky, xenon 4300K, led blinkry, led brzdové světlo, červené budíky, černé plexi, upravený zadek s držák

Vloženo: 24.02.2014
    Uskutečněno: 17.02.2014