Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník Bob.929
Vloženo 15.6.2012
Aktualizováno 15.6.2012

Dobrý,hodný a zatím spolehlivý stroj. Dobrý kompromis mezi sportovní a cestovní motorkou. Hodně místa pod sedlem což se hodí.

Původně byla v hledáčku 954,ale díky ženě a financím to nedopadlo. 929 mám 4 roky a zatím naprostá spokojenost takže zatím neuvažuju o výměně za jinou. Je to už starší model,ale na sportovní jízdu nebo cestování pořád dobrá i když dnes jsou už lepší.
Na projížďky nebo cestování člověk ocení prostor pod sedlem. Vleze se tam toho habakuk i k povinné výbavě.
Vzhledem ke svému stáří a očividně se sklouzla po levé straně (po předchozím majiteli, asi upadla ze stojánku) má kosmetické vady ( trochu poškrábaná,ale plasty nejezdí,ohlá stupačka spolujezdce),tak po technické stránce zatím žádný problém ( ani s dobíjením, ťuk,ťuk,ťuk, ).
Hondička je spolehlivá a nenáročná. Motor má plynulý nárůst výkonu (pro někoho nuda), ale výhoda pro začátečníky nebo málo zkušené jezdce, velmi dobré brzdy a podvozek.
Kromě spotřebního materiálu a benzínu jsem zatím do ní nemusel nic investovat tak doufám, že to tak i zůstane.
Při koupi měla laďák (Tenax - super zvuk) jinak origo. Já vyměnil plexi 2300,- (u origo to dost fouká), blinkry 1500,- (za mini), ukazatel rychlosti (ten je od ježíška takže má investice 0,-kč ), koupil tady na bazaru origo výfuk 1000,-(jen pro STK a výlety mimo republiku), zadní led světlo 1600,- a nechal přešít sedla 2600,- (DDT custom).

bumbos
bumbos napsal 06.12.14 v 18:20

ahoj mám úplně stejnou jako ty :) prosím tě, chtěl jsem se zeptat jaký čalouník nebo kdo ti to dělal ty sedla? díky moc :)

Aplik
Aplik napsal 14.11.12 v 20:10 10b.

Jelikož tu Tvoji "nádheru" znám dost podrobně,tak ji radši nebudu komentovat Tak ať Ti slouží dál jako doteď a hodně šťastných km. 10 b

DonyR1
DonyR1 napsal 24.06.12 v 00:29

to je stroj,taky jsem ji mel moc rád!!!

cat-nikita
cat-nikita napsal 17.06.12 v 12:46

To místo pod sedlem je až k neuvěření

jannyjohn112
jannyjohn112 napsal 16.06.12 v 12:54