Honda GL1500 GoldWing (1988)

Vlastník RudyZZR
Vloženo 15.6.2012
Aktualizováno 15.5.2013

pravem nese prezdivku "korab silnic"

První dojmy - uzasne ovladatelny stroj .kdyz jsem na nej poprve sedl tak jsem si nebyl jisty jestli vubec dojedu na konec ulice ale jak se to rozjelo,bylo vse v pohode.Do zatacek to pada samo.A patnactka motor ma velku rezervu toz clovek nemusi furt radit

Doplňky na motorce - operka ridice,vyhrivane rukojeti,alarm,audio vstup,progresivni pruziny,3x 12V zasuvka

Uzasny motor,uzasna ovladatelnost,uzasna motorka.Asi to nejlepsi na cem jsem kdy jezdil.Ac tezka je,do zatacek pada s lehkosti a s jeste vetsi lehkosti se srovnava za zatackou.
Za tri tydny jsem na ni najel cca 5000 km a az na par much nemuzu rict nic jineho nezli "super moto"
Pri jizde se citim bezpecneji nezli na suzuki.Neboli zada,neboli prdel ani po 600km (jel jsem s ni na otocku do Prahy a uplne v pohode)
Motor tahne jak tank,na petku nezna kopce.
Super je poslech radia za jizdy.Diky vetrnemu stitu kteryzto plni stoprocentne svou funkci je radio slyset i ve vysokych rychlostech.
Super je i zpatecka a tempomat,kteryzto pracuje do 130km/h

Scalio
Scalio napsal 07.02.17 v 22:07 10b.

fantazie

Bicman
Bicman napsal 03.06.13 v 10:37 10b.

Mašina v původním stavu, až na pár drobností zvyšujících komfort. Chlapec je to šikovný Děkuji za to připojení mp3 a za výlet na Vranovskou přehradu... těším se na další i moje žena No GLko ode mně má samozřejmě 10b.

prackarr
prackarr napsal 19.05.13 v 19:25 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 16.05.13 v 06:59 10b.

nádhernej parník gratulejšn

eldži
eldži napsal 28.03.13 v 12:35 10b.

Stylový koráb...s tím se usí proplouvat po ČR jedna radost...