Yamaha TRX 850 (1999)

Vlastník Boss.trx850
Vloženo 15.1.2006
Aktualizováno 17.1.2015

Koupil jsem ji v r.2004. Při koupi měla najeto asi 25tis a při prodeji v r. 2007 měla kolem 48tis.km. Šoupnul jsem na ní otevřené koncovky SLK,sportovní vzduchový K&N filtr, stroboskopy a podsvícený podvozek.Laky a polepy dle mé fantazie. Pořád na ní vzpo

První dojmy - Oproti čtyřválci co jsem měl předtím, bylo s třeba s TRX jezdit a řadit, jak s dieselovým motorem. Malý rozsah otáček a brzy zasahující omezovač. Zvuk s otevřenýma koncovkama byl jedinečný. Po monáži KN filtru do sání, bylo neuvěřitelné poslouchat co, se ze sání při brždění motorem ozývá za zlověstné mručení. Skvělá mašina, které jen chybělo pár koní navíc.

Zkušenosti: Jezdím už 12let,takže to ujde(už začínám mít rozum).Klasika:Pionýr,Simson,Jawa 350,Suzuki RF600R-mimochodem nejhezčí 4-válec devadesátých let,a teď tahle tvrdohlavá 2-válcová potvůrka TRX.

Cesty: Cestuju rád,ale prozatím jen po republice a občas na Slovensko.V plánu je Chorvatsko,ale uvidíme.Srazy:Mohelnice,Topolná,Nikolčice,Streetfighter day,Rožnov pod Radhoštěm a alespoň jednou za sezonu okruh v Brně.

Koupil jsem ji a ihned rozebral a udělal jsem si ji podle mých představ. Vzhledem k tomu, že kdo ji viděl naživo tak byly většinou kladné reakce, žiju v představě, že se mi povedla. Tyhle fotky jsem našel ze dne kdy jsme ji vytáhli a začali skládat po úpravách:

Další info: Je to motorka,která má duši. V současné době už je pryč a mám R1.

lacerta82
lacerta82 napsal 02.02.15 v 19:19 10b.

tento dvouvál mě láká čím dál více

464646
464646 napsal 23.02.14 v 11:06

Čus draku,no děkuji za příjemný komentář .No vlastně musím sám ti opětovat.Je skvělé že jsou lidé kteří se dokáží tahle věnovat své motce,Yamaha TRX 850 ti určitě skvěle sloužila a doufám že i novému majiteli,je to krásný skvost.Tak hodně pohodových km i s novou motkou .Tak at se kola kroutí dál.10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.02.14 v 18:32 10b.

Moooc pěknej kousek
10b

istonbike
istonbike napsal 30.01.13 v 20:54 10b.

Nádhera ano taky jsem úchyl sice pozdě ale 10b si zaslouží

Jarky