Honda XR 125 (2003)

Vlastník Hejdy0
Vloženo 7.6.2012
Aktualizováno 24.6.2015

Nedávno mi bylo 16 let, a proto jsem se rozhodl porozhlédnout se po nějaké 125. Jelikož jsem student volba byla jasná > 4t spolehlivosti a spotřebě.

První dojmy - Good!

Výběr
Z počátku jsem si stanovil cenu do 20 tis. ale došlo mi, že za takovou cenu si koupím maximálně nějaký vrak :D, takže max cena narostla na 35 tis. Z počátku jsem byl skromnější a koukal jsem po levnějších mašinách tzn. Suzuki DR125, Honda xlr 125, Yuki 125 sm. Po posunutí cenové hranice jsem pokukoval po Yamaha YBR 125, Honda cbr, Yamaha Xt125, Mz 125 sm a Honda XR125 :) .
Do finále se dostaly: Xr, Xt - díky ceně, dostupnosti dílů a spolehlivosti.
Tento nekonečný boj mezi Hondou a Yamahou pro mě jen o pár bodů vyhrála honda a to díky aktuální nabídce a robustnější velikosti.

1. Projížďka
Rozjezd byl svižný a výkon mě úplně pohltil :D po zvyku z fichtla a pařeza 550 :D. Uháněl jsem pro mne na motorku obrovskou rychlostí 90 km/h XD. Prostě krása byl jsem úplně odvařenej, už jen z toho že v řazení nechrastilo, nemusel sem už foukat do nádrže ani jí roztlačovat :D a dokonce ani neřinčeli plechy po přejetí výmolu> narozdíl od fichtla :D.
Prostě lepší motorku jsem si nemohl vybrat :).