Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2007)

Vlastník Paarek
Vloženo 5.6.2012
Aktualizováno 3.5.2022

Tak tohle je moje nová láska..Yamaha midnight star1300

První dojmy - Mám ji od letošního dubna, zvykáme si na sebe a je to krasavice.. co říkáte:-)Po Marauderu jsem se rozhodl zvětšit obsah a po rozvaze mě padla do oka tato "červená dáma"... a zatím jsem na ní najel přes 8000km jízda na ní je pro mě opravdu požitek, adrenalin a zábava v jednom:-)Jsem opravdu rád že jsem se rozhoupal pro silnější motor moc si to společně užíváme...Marauder byla super motorka ale tohle opravdu úplně jinej level:-)Už i to že Marauder byl chlap a tato dáma je přecejenom ženská:-)

Doplňky na motorce -

Mám ji od letošního dubna, zvykáme si na sebe a je to KRASAVICE.. co říkátePo Marauderu jsem se rozhodl zvětšit obsah a po rozvaze mě padla do oka tato "ČERVENÁ DÁMA"... a zatím jsem na ní najel přes 8000km jízda na ní je pro mě opravdu požitek, adrenalin a zábava v jednomJsem opravdu rád že jsem se rozhoupal pro silnější motor moc si to společně užíváme...Marauder byla super motorka ale tohle opravdu úplně jinej levelUž i to že Marauder byl chlap a tato dáma je přecejenom ženskáZatím se mějte přátelé a zase něco pisnu čau Paarek.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 10.02.22 v 07:27 10b.

je to paráda Petře. Zdraví tě Braňo

Lenfi
Lenfi napsal 14.02.17 v 09:06 10b.

Opravdu krasavice - ta červená jí také moc sluší
Kolama dolů

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 29.04.16 v 07:42 10b.

Krásná strojovna přeji vždy pohodu v sedle.

petrsonn
petrsonn napsal 11.05.15 v 20:50 10b.

moc pěkná, za 10

dědoušek
dědoušek napsal 04.05.15 v 18:43 10b.

Kamaráde, moc dobrá volba. Tak hodně štěstí a stálou spokojenost.