Jawa 125/810 Travel (2006)

Vlastník Kocian1
Vloženo 3.6.2012
Aktualizováno 2.10.2015

suprová motorka pro někoho kdo začíná, protože není náročná na benál, a ani moc ne na udržbu!! a hlavně má 20l nádrž.

První dojmy - Když sem ji kupoval, tak byli s ní nějaký problémy, a tak se nákup protáhl asi na měsíc, ale potom sem byl rád že jí mám.

hele lidi mám jí ani ne týden a už sem s ní najezdil 400 km! Každej den kdy sem měl volno tak sem prostě sedl a jezdil, kámoš má Varadero a nemůžu řikat, že bych za nim zrovna nějak zaostával. Z motoru dou docela dost cítit vibrace, ale není to nic na co by se nedalo zvyknout. Je to prostě motorka která vypadá dobře, protože má rám z 350 a ten zvuk je nádhernej. Jediný co mě vadí tak je to, že má motor vyrobenej v Číně o výkonu 8,8 kw, ale aji tak bych řekl že když se k té motorce budete chovat slušně tak nalítá hodně tisíc kilometru. A proto bych tuhle motorku doporučil každýmu kdo o ní uvažuje!!!

Ke konci prázdnin sem se rozhoupal k delší cestě směr Hradec Králové. Po vedlejších okreskách kolem Konice to byla pohoda, ale horší, když se motorka dostane na hlavní mezi Mohelnicí a Hradcem, to už těžce ztrácela!! To jako už nebyla prdel, když se jede skoro na plnej za kamionem, kterej jede přes 100 za hod. Když sem ujel těch 170 km do Hradce s jednou menší přestávkou tak to šlo docela v pohodě. Ale potom když sem za další dva dny najel 400 km - Kost, Trosky, Mácháč - tak už to nebyla prdel. Ty vibrace už mi docela přerůstali přes hlavu a bolel mě celej člověk. Cestou domu už sem ty vibrace ani tak moc necitil. Nevim čim to bylo asi sem si za tu doby zvykl. :D Dohromady najeto 900 km za 4 dny.

Prázdniny 2013 začali takovou menší projížďkou okolo ČR-1700 km za 5 dní.
Musím jí pochválit protože to celý objela bez jediné závady, až teda na to, že když sem dojel domů, tak na rozetě nebyl skoro ani zoubek. Ale dojela a to je hlavní!!! První dny když sem jí zas tak moc nehonil a jezdil po vedlejších cestách pomalu "kochačku", tak sem měl dojezd okolo 550 km což je slušný, ale postupně mě to přestalo bavit, tak sem to vzal po hlavních a tam už sem měl co dělat, aby mi vydržela nádrž na 470 km.
Musím říct pěknej výlet...

Kykoun
Kykoun napsal 12.01.15 v 21:51 10b.

Super mašina za ty peníze (dle mého názoru). Snad už ty vibrace u pozdějších modelů vychytali. Držím palce a přeji mnoho nalítaných kilometrů.

context
context napsal 27.03.14 v 17:10 10b.

pěkná tak ať slouží

Kocian1
Kocian1 napsal 12.01.14 v 22:36

diky vážím si toho motorku sem otestoval až nad moje očekávání a teď pujde dál, aby jí mohl testovat další mladík :D

Olísko
Olísko napsal 12.01.14 v 19:08 10b.

:´- Proč máš tak slabé hodnocení to vážně nechápu.Vždyť motorka je to pěkná a i jsi jí docela fest otestoval.Takže za mě 10 bodů víc to bohužel nejde.

Kocian1
Kocian1 napsal 08.11.12 v 21:50

ty seš tady taky tak co :D tobě ať to taky dobře jezdí :D