Honda CBX 750 (1986)

Vlastník Pólín
Vloženo 12.1.2006
Aktualizováno 18.2.2021

Pro mě krásná,velká motorka,kterou vlastním od roku 2001.Je to klasický velký držák "prostě Honda"
CBX F 2 G

První dojmy - První "velká" motorka, takže dojmy parádní.

Zkušenosti: V každém případě určitě nedávat jiný pneu.než udává výrobce.Olej kontrolovat častěji a vždy dolévat až do max.Já osobně musím dolévat 1.l.na 1000km.Někde jsem se dočetl o kmitajících řídítkách.Já osobně jsem se s tím nesetkal.Pouze při rychlosti mezi 130-140 km/h.zaznamenávám brnění do řídítek a stupaček.Jakmile tuto hranici překonám,je zase vše v klidu.Jinak jede moc slušně(na ty roky)Max. jsem s ní jel 225 Km/h.Na tachu mi to ukazovalo 235 Km/h.Akorád do zatáček je to úplně oněčem jiným,tam musím dávat bacha na sebemenší nerovnosti.Je to hold mašina na dálnice a silnice první třídy.

Cesty: Když je čas,tak kamkoliv.Hlavně se snažím nevynechat sraz Pastviny.

Další info: Dobrý stránky o CBX 750 www.sobo.webz.cz

-Jandys-
-Jandys- napsal 18.02.21 v 23:51 10b.

Poctivá pěkná Hondice

boneshaker
boneshaker napsal 17.03.16 v 20:49 10b.

Parádní Boldor. Je jich málo. Raritka :)

wsbk
wsbk napsal 15.12.15 v 15:13 10b.

Touringrider
Touringrider napsal 16.05.09 v 21:03

nadherna vec... koukam ze jsi z proseka.. to bysme se mohli nekdy projet... par maniku s motorkama z tehle doby znam a uz o projizdce mluvime nejaky cas... Jinak moje rodice bydli asi 5 km od pastvin, ale sraz me nikdy nezajimal, toho se neucastnim..

Honsmen
Honsmen napsal 21.06.08 v 12:22

Pěkná klasika a ta celokapotáž se už moc nevidí,takže je to taková raritka-pastva pro oči všech milovníků strojů z těch let,kdy upravená panelka patřila v Československu k top 10.
Mám na půdě taky takovouhle celokapotáž,jenže rozbitou,takže je potřeba poslepovat,nebo využít na náhradní díly-kdyby měl někdo zájem (v origo modro-bílé)?!
Hodně šťasných kilkometrů !