Yamaha XZ 550 (1986)

Vlastník Martas810603
Vloženo 26.5.2012
Aktualizováno 20.1.2014

Hlavne je to XZ 400,nebyla ve vyberu,tak jsem pod 550.jsou stejne,jen objem.7 let mimo provoz,spatna elektrika,starter a ostatni nasledky dlouhyho stani.Neni nejhezci a zatim se otukavame.Prvni moto po kyvacce,takze jsem z toho unesenej.

První dojmy - Na moje popojizdeni staci.Zadny dalky,jen nekam na kafe.A takyjeste nemam duveru.Najel jsem asi 1500 km,to snad ani na projeveni zavady neni.No,prestala svitit kontrolka neutralu,tak ji musim startovat se spojkou.A je fajn ofuk kolen teplym vzduchem,ovladanej klapkou.

Zatim jsem stravil vic casu zprovoznovanim nez samotnou jizdou.ma vadu prevodovky,ze 4 jde az na 2 a nasledne se uz 1 neda najit,az po delsim boji.Dost problem na krizovatkach,ale snad se s tim naucim.A kdyby se to melo vysypat,tak nevim jestli pujdu do opravy.Vzhledove dost zasla,do krasy pujdu az si overim spolehlivost.Ale jinak technicky na svuj vek idealne resena.Voda a kardan je dobra kombinace.Nelibi se me ten sustivej zvuk retezu,ale nevyvracim ze nikdy nebudu mit retez.Jen me to zamrzi.Vic porovnat nemuzu,nemam zkusenost.

Aktualni foto v pojiznym stavu