Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník subre
Vloženo 19.5.2012
Aktualizováno 22.9.2014

DL 650 v plné výbavě, padací rámy, kryt motoru, bastry, sada kufrů, vyhřívané hefty, navi, 12v zásuvka, KN Filtr, cestovní plexi MRA, gipro, vyžší řidítka,enduro stupačky, kratší kosti atd

První dojmy - Moto se krásně řídí, až bych řekl samo, strašně rychle se zvyká a vše padne do ruky jak má. Čekal sem, že bud trošku vyžší, průjezdnost nebude asi nic moc, ale jinak první dojem super, tešímse, až si ji doladím dle svého. Za mě ideální motorka pro začátečníka až pokročilého jezdce.

Jedná se o mou šestou motorku a malý strom jak mu všichni říkají(i když malý není) mě opravdu nadchl a zatím nesklamal. Výkon dostačující, velikost mota pro 185cm vysokého jezdce v pohodě a neuvěřitelně široká nabídka příslušenství a nekončící možnosti využití tohoto stroje ho dělá velkým konkurentem všem cetovním motocyklům.

Zatím najeto 2000Km. Moto dostala endurácké stupačky a objednány jsou kratší kosti pro zvýšení mota.
Co se týče jízdních vlastností a pohodlý maximální spokojenost.

Kratší kosti namontovány a výseldek předčil má očekávání. Člověk by ani neřekl co udělá blbej centimetr navíc pod motorem.

Další parádní výlet za námi a spokojenost maximální, zvládnut i lehčí terének bez problémů, kosti na zvýšení opravdu super. Zbyli mi dva páry takže kdo chce ať se ozve.

Další drobná úprava proběhla, nová řidítka s hrazdou. Vyšší, širší, lehčí . Až na šestihodinovou montáž to bylo super .Už se těším na delší výlet, motosraz V-Strom -Klubu už za 14 dní.

Tak sem se nechal ukecat a šel do MRA s větrným štítkem, rozdíl je hend znát ale na pr..el mě to neposadilo. Jako další úprava proběhne zítra výměna malých rámů za větší a přes zimu montáž dálkových světel. Doufám že už nenajdu nic co vylepšovat, už toho začíná být moc .

Tak přidávám pár foteček větších a pevnějších rámů i s novým plexi do MRA. Po dalších 250Km mě plexi opravdu nenadchlo.

JířaM
JířaM napsal 09.02.13 v 18:28 10b.

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 01.10.12 v 08:19

Moc pěkně se o Stromka staráš, je to čím dál větší krasavec. Těch 10b je pro něj málo... Přeju spoustu spokojených km v jeho sedle.

dannj
dannj napsal 13.08.12 v 07:50

Puyol95
Puyol95 napsal 06.08.12 v 15:15

nádhera jasných 10b

istonbike
istonbike napsal 12.07.12 v 19:59

Ty kufry Smrčkovi prostě sedí jak prdel na hrnci