Honda NC 700X (2012)

Vlastník keto
Vloženo 19.5.2012
Aktualizováno 19.2.2021

Konec první sezóny na NC

Vloženo: 29.01.2013, Uskutečněno: 29.01.2013, Stav tachometru: 8000 km, Zhlédnuto: 12x

Tak loňskou seznamovací sezónu jsem ukončíl s najetými cca 8tkm,převážně Jeseníky a Beskydy + jízda do práce atd.Krom benzínu nebylo třeba doplňovat žádné jiné kapaliny ani maziva (krom mazání řětězu ,chtělo by to kardan nebo řemen ).Dojmy a pocity zůstavají veskrze pozitivní.Pár koníku navíc by se občas šiklo,ale je to vyváženo vynikající spotřebou,takže něco za něco. S vervou 100 a kochacím tempem v zákonných limitech se na okrskách dá jezdit za 3 litry .Sezóna odjetá bez jakýchkoli závad nebo náznaku problémů ,musím zaklepat .Pneu to taky moc nežere,vypadá to,že minimálně ještě dalších 8tkm vydrží .Příští sezónu plánuji doplnit o boční kufry a udělat i nějaké delší vícedenní výlety.

• Tak jsem se s mojí NC rozloučil.

Letos jsem svoji NC700X prodal a tak je čas na závěrečné hodnocení po najetí 65 000 km a 8 letech provozu. Tak prvně musím říci, že jsem kromě spotřebáku (řetězovka, svíčky, filtry, brzdové destičky, pneumatiky, bateri

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.09.2020
    Uskutečněno: 12.09.2020
  • Chrániče páček Kobra

Tak jsem se s nadcházejícími chladnými podzimními dny rozhodl moto vybavit chrániči páček nejen z důvodu ochrany páček ale i rukou.Do budoucna možná doplním i o vestavěné blinkry.K chráničům samotným nemám výhrady,ale bo

Vloženo: 26.09.2013
    Uskutečněno: 26.09.2013
  • Sedlo Shad

Tak sedlo Shad dorazilo,výměna proběhla v pohodě.Zatím jen krátká projížďka,takže první dojmy,povrch je opravdu neklouzavý,po usednutí se člověk automaticky usadí o něco víc do zadu,posed je pohodlnější, méně se přenášej

Vloženo: 13.08.2013
    Uskutečněno: 13.08.2013