renocar_unor

BMW S 1000 RR (2010)

Vlastník PAVKA-23
Vloženo 15.5.2012
Aktualizováno 16.12.2016

Mé nové BMW S1000RR. Je to návrat ke klasickému 4válci.

Ducati 1198: důvod neuveden

První dojmy - Padla mi hned do ruky:-)

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi kteří už to mají v hlavě srovnané:-)

Doplňky na motorce - Úprava výfuku, odstranění katalizátoru a kn filtr. Držák spz evotech. Páčky titax. Blinkry barracuda. Přepákování PPtunig. Kryt tlumiče výfuku tecbike. Víčko nádobky brzdové kapaliny, matice krku řízení, rolny a padáky PPtuning. Gelové 3D protektory motografix UK. Lakování nádrže. Plexisklo puig. Karbonové kapoty. Nerez kryt řetězu MV. Přelakovaná kola a blatníky. Karbonové kryty rámu a kyvky. Potah sedla racefoxx carbonfibres. Padáky v oskách kol. Krovka místo sedla spolujezdce. Kompletní výfukový systém Yoshimura.

Je to neuvěřitelně lehká a ovladatelná motorka, do 7t otáček je neuvěřitelně hodná ovšem co se začne dít potom to už hlava nebere. Chce vytrhnout řídítka z rukou, přední kolo se soustavně zvedá. Má trochu slabší spodek, ale to pořeším úpravou výfuku a kn filtrem. Tlumič řízení je na dvě věci to bude první věc která půjde pryč. Ted ji nechám tak jak je a přez zimu proběhne opět kompletní přestavba

Jacek_18
Jacek_18 napsal 11.02.17 v 07:24 10b.

Smekám ,, 10b

Skapi
Skapi napsal 06.01.17 v 08:54 9b.

Krasavec, ale tu nalepku na vyfuk bych tam nedaval:) Když Akrap tak Akrap :)

Mann
Mann napsal 17.10.15 v 21:42 10b.

Pastva pro oči krásný kousek a povedená galerie

Black-rider
Black-rider napsal 27.04.15 v 20:45

krasny rr, zkousel jsem 2014, pak hp4 a nedavno jsem testnul 2015 a proste kazda z nich byla boziii, asi jedinej 4v co bych bral

Mara91
Mara91 napsal 14.04.15 v 23:10 10b.

Nádhernej bramborák mnoho km bez nehod