Peugeot SV 50 (1990)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.5.2012
Aktualizováno 22.9.2013

Tenhle ten hustokrutý stroj jsem si koupil na stuntriding
takže byla potřeba navařit hrazdu

První dojmy - motorka je to strašně silná, jde hned na zadní :-D brzdy jsou opravdu ostré, brzdím i očima :-D a ta vůně benzínu...

Motorku bych doporučil pro - pro stuntridery :D

Doplňky na motorce - hrazda,
odlehčení-světla dole,
zvýšený výkon- výfuk dole

hledal jsem strojek za pár kč, se kterým bych si občas zablbnul.
Přece jenom trénovat jízdu po zadním na mém sradíkovi se mi nechtělo, při tvrdých dopadech trpěli vidlice i plasty a riskovat, že to překlopím a rozbiju se mi nechtělo.
Narazil jsem na tento skůtřík, který už měl něco za sebou, ale byl doslova za hubičku (víc mě stál převoz domů) a tak jsem ho koupil.
Už jsem s ním strávil pár hezkých chvil na letišti a musím říct, že za ty peníze je s ním opravdu sranda, co na tom, že přední kolo musím denně dofukovat, řidítka dotahovat a brzdy skoro nebrzdí hlavně že jde na zadní a při pádu se nic drahého nerozbije :))
Zvládá dojet z domů na letiště, zvládne i enduro vložku na polní cestě co víc si od tohoto peklostroje přát
Už mi při pádech odpadli světla (stejně nesvítili, byla to jen dekorace) a výfuk (má spoň zvuk jako R1p...o a i výkon se díky tomu zvýšil, jde teď na zadní i když nechci )
Snad se na jaře podaří nastartovat, je totiž pod plachtou venku v nepříznivých podmínkách.
Jelikož jsem na něj od loňska nejel a jen stál pod pergolou, tak jsem jej chtěl prodat. Chtěl ho koupit jeden mladý klučina, ale protože byl už docela v zuboženém stavu, tak jsem mu jej daroval za odvoz. Doufám že ho dokáže zprovoznit a že mu skůtřík udělá aspoň tolik radostí a zábavy jako mi

Hery22
Hery22 napsal 10.05.12 v 22:10

to si piš, lepší jezdit na skůtru po zadním, než na silnici po dvou

mrtvola2
mrtvola2 napsal 10.05.12 v 20:01

tuž dobré jak cyp no ni

fatamoto
fatamoto napsal 07.05.12 v 13:47

Hustokrutý HERRY a jeho šílený PAŽUT...

Hery22
Hery22 napsal 06.05.12 v 21:39

jj poznal vyfocené to bylo dneska

-Jandys-
-Jandys- napsal 06.05.12 v 20:26

No dobře ti ide kolem Moravca