Suzuki GSX-R 1000 (2009)

Vlastník .Padre.
Vloženo 6.5.2012
Aktualizováno 28.6.2015

Je to stock a jede opravdu velmi hezky!

První dojmy - Po prvním svezení jsem byl v šoku, jak silná je. Musím říct, že závodní elektronika, jednotka a lehká úprava motoru je velmi znát. Z počátku mi přišla velmi malá ve srovnání s modelem K7, ovladatelnější a lehčí.

Motorka je ověšena komponenty firmy PP tuning, které tímto děkuji opět za velmi přátelský a vstřícný přístup! Díky Pavle!
Kapotáže jsou od BikesPlastu, brzdová pumpa Brembo 19x18 a posledním doplňkem je rychlořazení Cordona.

Po prvním dni v plném tempu můžu říct jediné. Fantasie!

Sezóna 2012 nebyla vůbec jednoduchá, ale když se na ni podívám zpětně, dopadla dobře a dostavilo se i značné zlepšení na některých tratích, což je skvělý výsledek.
Doufám, že rok 2013 bude klidnější a méně problémový s větším počtem najetých kilometrů.

Sezóna 2013:

Brno - 2:11,226 > 2:10,443 > 2:09,786

Pannoniaring - 2:04,002

Hungaroring - 1:57,731 > 1:55,869 > 1:55,063

Most - 1:42,673

Rok 2013 byl velmi úspěšný. Byť se mi nevyhnuly dva drobnější pády v Brně, sezóna proběhla bez problémů a zaznamenal jsem velký progres ve formě zlepšení osobních rekordů oproti předchozím rokům. Podařilo se také dojet v několika individuálních závodech pro stupně vítězů a velmi jsem si užil záskok v GEC v týmu HKT racing.
Pro sezónu 2014 náš čeká velká repase motoru a rád bych se dostatečně fyzicky připravil, tak se to snad vše podaří dle plánu..:)

nikod
nikod napsal 09.09.15 v 19:30 10b.

pěkně, pěkně...))

Sradinka
Sradinka napsal 11.11.14 v 19:51 10b.

Hezké barvy a velký obdiv tvému ježdění. Jsi frajer! 10b.

prusles
prusles napsal 28.10.14 v 19:38

toš... paráda... super desing , supr fota , supr na okruhu.. jen ofafrně ať tě nemusím tahat na masecu z kačeru

Limiter
Limiter napsal 10.04.14 v 13:00

Perfektní reklama na Granko, tebe určitě přehlédnout nejde ale moc pěkné, tak ať to jezdí

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 13.08.13 v 10:28 10b.

To mi připomíná každodenní ráno s Grankem! To si někdo vyhrál.. Fakt superr! Aspoň Tě nikdo nepřehlédne.. Jen tak dál.. a hlavně bez nehod!