Honda GL1500 GoldWing (1998)

Vlastník olha
Vloženo 4.5.2012
Aktualizováno 11.7.2022

Krásná mohutná mašina, která se mi vždy líbila. A mám ji doma. Od správného maníka, Sobiho. Teď bude dlouuuhééé seznamování. Pochopit všechny ty čudlíky, kryty atd.

Motorka koupena od Sobi - Zkušenosti, jen samá chvála. Ochota.

BMW K 1200 LT: Oproti GL 1500, je menší, GL je mohutnější a vzhledově jde ještě do choppera a má hezčí přední masku.

První dojmy - První dojmy, skvělý. Hned mi padla do ruky, nádhernej posez. Je fakt, že mám přidanou opěrku. Řazení v pořádku, zátah motoru už od nižšíh otáček. Není to hned vyloženě jako raketa, ale jak se rozjede, tak je to kamion a pak letí. Brzdy taky v pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější je pro batůžky vzadu, protože ta jízda je pro ně pohodlná. A pro řidiče to je kus pořádný mašiny.

Doplňky na motorce - Přidal jsem si okrasné chromové krytky na přední světla a blinkry, dozadu vlaječku. Dále bych chtěl nějakou ozdobu na přední blatník a ještě uvidíme. Ozdoba na předním blatníku už je, jen jí ještě rozsvítit. A namontovány nové předkopy, paráda. Foto, dodám. Foto už je. Doplněny chromové kryty zrcátek, kryt ovl. radia a ovl. kompresoru. Namontování zadního madla kufru. Dodány chrom. knoflíky radia, chrom. lem palivové nádrže, chrom. krytky šroubů do před. kotoučů a chrom. rámeček víka nádrže. Přilepeny a namontovány další doplňky.

První jízda domu 340 km, nááádhera. Přesně co jsem čekal. Na nízké otáčky jedeš na pětku, přidáš, ubereš a skoro ani neřadíš. Krásně postavená, musí sednout do ruky snad každému, opřeš se do řídítek a normálně tě vede. Na rovině se můžeš klidně vysmrkat oběma rukama a nic, ta motorka jede krásně rovně sama, hi,hi,hi. Jel jsem i v dešti, stmívalo se a v pohodě. Holt pomaleji a někdy se musíš kouknout přes plexi. Později napíšu více a dodám foto. Ahoj. 28.5. a najeto přes tisíc km a pocity úžasný. Akorát to brždění před kruháčem, nebo křižovatkou. Možná, tedy podle mě, by mohly být ty brzdy účinnější. 88 500 km, výměna před. a zad. brzd. destiček. Spotřebu tady neřeším, odhad tak kolem 6l a víc. Ale za to spolujezdec ..., moje polovička, ta si jen chrochtá. Ani o ní nevím. Tak to je super. 92 495 km, vyměněny obě pneu + zadní brzdový kotouč. Ten se mi ale zdá za 4 983 kč drahej. No jo no, už je tam. Ale pneu je znát, moto se ovládá mnohem lépé, líp se vede.

MEKYcv
MEKYcv napsal 14.12.22 v 20:22 10b.

Nádherná a luxusní motorka, také jsem do toho šel .

benďa135
benďa135 napsal 29.01.19 v 02:51 10b.

super někdy můžem vyjet.

ladislavmlynar
ladislavmlynar napsal 09.11.17 v 21:20 8b.

Super moto.

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:26 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

Frigolin
Frigolin napsal 15.09.15 v 17:46 5b.

Zdar pěkný autobus. také jsem si ho pořídil.jsem kousek od tebe jezdíme s přáteli na vyjížďky po hradech a památkách nebo jen tak na sraz,či kafe.jezdi gl 1500,GL1100,Ventura,a další pěkné moto.pohodové cesty pokud by jsi měl zájem klidně se ozvi.jsme z Chomutova.