renocar_unor

Suzuki GSF 1200S Bandit (2001)

Vlastník U.F.O
Vloženo 26.4.2012
Aktualizováno 26.1.2014

Moje svím spusobem vysněná moto.Je zakoupena od druhého majitele, který na ni spíš nejezdil než jezdil a jediné nejvážnější závady co má je prosakující olej z vydle a dát novou bateriji .Jinak super stav upaluje hezky za plynem.

První dojmy - Prvním dojmem si mě koupil sám.Krásný kukuč , mohutnost , a síla motoru jí vlastní.. maximálně spokojen, jediné co mě trápí je spotřeba kolikrát si připadám že to do karbce leju osobně kýblem ten benzín ale za tu práci co odvádí .. zaseto respektuji :)

Motorku bych doporučil pro - Tato mašina je dobrá pro někoho kdo má rád pohodu jízdu a sem tam si chce užít i kroutáček pěkně od spoda .. Jinak je to telátko ale každá mašina něco váží :)

Doplňky na motorce -

Na Bandasku jsem si udělal svou airbrush , říkám mu lovec stracených duší . je nafocena nádrž jak vypadá hned po airbrushši a ted pujde do velké vrstvy lesklého laku..

Bandaska je muj krok do mota co už jsem kdysi proháněl tak asi vím co od ni čekat. Je to moto v super stavu až na zminované detajlíky (teče z vydle olej,špatná baterka,a prach jak na ni nejezdil :) )
Banadita jsem si pořídil jak kvuli své pohoda jízdě tak z hlediska pohodlí pro mou ženu. Přeci jen když srovnám pohodlí na supersportu a na banditu je to nebe a dudy. ale stýskat se mi rozhodně po superce nebude :)
A také jsem chtěl velký díkec klukovi ušatýmu (HONZA DVOŘÁK alias HonzaZRX ) za pomoc při koupy bandasky za jeho pečlivé skoumání a detajlní prohlídku . Je to prostě nejlepčí kámoš Buba co loví krevety :)

464646
464646 napsal 26.01.14 v 18:18

Ahoj, jooo tyhle objemovky.Přeji ti mnoho pohodových km. Tak at se kola kroutí dál .10b.

justyn
justyn napsal 26.12.13 v 14:26 10b.

Tak sem tu zase Dobrej výběr 1200 musí jít pěkně od spodu a člověk to nemusí točit do bezvědomí Rokama osvědčená mašina Jasných 10b

hlemejzd999
hlemejzd999 napsal 18.07.12 v 17:40

prostě luxus ...dávám ti deset b

U.F.O
U.F.O napsal 28.04.12 v 21:56

Jooo moc díky panáčku za pomoc s vejběrem. spokojenost maximální!

HonzaZRX
HonzaZRX napsal 27.04.12 v 08:30

No po všech těch pekáčích máš snad už konečně pořádnou motorku... takže naleštit a jedem někam na kofolu 10b