Suzuki DR-Z400 SM (2008)

Vlastník Malejpet
Vloženo 26.4.2012
Aktualizováno 26.4.2012

Suzuki DR-Z 400 SM, pohodová motorečka na takové to odpolední vyblbnutí, okamžitě si ji osedláte a je prostě Vaše

DR-Z 400 SM je moje druhá Suzuki po DR-Z 400 S, je perfektně čitelná, super brzdy a podvozek. Trošičku občas schází výkon, ale to je těžce vykoupeno bezúdržbovým motorem. Chytá na brnk (i po zimě), olej se mění po 6 tis. a ventily se kontrolují po 24 tis. A to se opravdu jen zkontrolují a to je vše. Má laděný výfuk a to bublání při ubrání plynu je brilantní. Spotřeba je kolem 4,5l. Zadek se mi zdá trošičku měkčí tak musím přitáhnout pružinu. Origo pneu drží skvěle, ale zadní guma při blbostech strašně mizí. Měl jsem hodně motorek, ale tohle je opravdu taková hračička. Pozadí trpí vibracemi jednoválce, takže to není na žádné delší cestování a sedlo je taky úzké. Ale já stejně jezdím po městě nebo se jdu projet odpoledne tak kolem těch 80km a to je super. Byl to super kup, rok 2008 a najeto 2500km, takže funglovka se špatnou baterií jak nejezdila. Takže dostala novou baterii a zadní gumu pod stromeček. Dodělal jsem nějaké polepy. Nevím proč, ale na srazech k ní všichni chodí a fotí si ji. A to jsem dřív nikdy bílou nechtěl. No mít o 10 koníků víc s těmi servisními intervaly - to by byl mazec...

klapejron
klapejron napsal 13.05.15 v 00:27

Čau jestli mněníš olej po 6000km tak doufam že ti to bude fungovat ale nasázel bych nato hodne štestí mam DR 400s a DR 400SM olej dávam 1500 2000max.

pelynek
pelynek napsal 10.07.13 v 10:17

cau koukam nekdo z brna.. v bile vypada super :)

Sisina
Sisina napsal 24.07.12 v 16:41

Krásný "stajling", asi jsem se zamilovala 10b.

zahadnytajemny
zahadnytajemny napsal 30.04.12 v 00:49

Můžu potvrdit-motorka je nádherná a zvuk ještě lepší.Mít o pár desítek kilo míň,tak si ji na vyblbnutí taky koupím. Zdravím Tě sousede (z domu i garáže) a těším se,až se nám konečně podaří zrealizovat tu naši společnou vyjížďku.

_Kopy_
_Kopy_ napsal 29.04.12 v 21:11

Když jsem měl prvně bílou DR 350s(SM) moc se mi to nelíbilo ale postupem času jsem taky zjistil že to není tak špatný A tý Tvojí to vysloveně sluší Fakt krasavice 10b.