Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník Xfanthom
Vloženo 25.4.2012
Aktualizováno 3.12.2015

Moje druhá motorka, kupovaná po prodeji Hondy. Měla natočeno 13 000km, servisní knížka, 3 klíče, alarm, padací špunty, kufr na 2 helmy a v TOP stavu

První dojmy - První dojmy naprosto úžasné! Přišla mi jako obrovská motorka co jede jako čert.. pravda je, že zase tak obrovská není, ale jako čert jede :D ..Velice mi vyhovuje ukazatel paliva a 2 počítadla ujetých kilometrů.. Myslím, že mi zůstane na dlouho.

Doplňky na motorce - KN filtr, koncovky ixil, 12V zásuvka, plotna + kufr, padáky, alarm, spray guard, Scottoiler, Full HD kamera

Rok 2012 najeto cca 9 000 km.. asi po měsíci mi nejspíše skupinka nepřizpůsobivých chtěla motocykl odcizit. Zmizel mi alarm, doklady a poničené sedadlo. Dokoupen nový alarm scorpio SR-i600, nové Pilot ® Road 2. Tacho celkem 22 222km

Rok 2013 duben najeto 1 200km.. v březnu návštěva Yamahy na výměnu TPS čidla ( zdarma ) dále koupeny koncovky Ixil a KN filtr, instalována 12V zásuvka a koupena kůže od 4SR.. plánuji dokoupit oplétané hadice a sportovní páčky. Letos Plánuji Chorvatsko, uvidíme jak vše dopadne :))

Červenec 2013/ Chorvatsko cajk, spotřeba 4l, žádná závada - najeto 3 000km a letos celkově 6 900km ..scottoiler funguje parádně :D
Říjen/ Letos celkem něco přes 10 000km, Gumy pořád mega vzorek :D myslím, že se v určité chvíli přestaly sjíždět, nechápu.. CNC páčky objednané :)

Rok 2014 červen najeto 1900km, koupě HELL modrých hadic, olej gufera a prachovky do vidlic - nova brzdovka a vycistene a rozebrane pistky trmenu. Dale koupe kyvetove bomby se 150g CO + knoty pod sedlo, misto antipichu. Nepromok od Proofu na delsi vyjizdky. Loni jsem koupil byt, takze s jezdenim to pujde dost do kopru..

Prosinec 2015 prodáno :) snad bude dělat radost a parádu dál.. Vzpomínky zůstanou :)))

Dawe323
Dawe323 napsal 08.03.14 v 08:41

pekna yama. a jelikoz kdosi kdysi rekl, ze modra je nejlepsi, mas to za desitku :)

Dawe323
Dawe323 napsal 08.03.14 v 08:41

Toecutter.
Toecutter. napsal 13.06.13 v 22:04 10b.

Skvělá motorka, zvláště po stránce designu hodně povedená

lukv
lukv napsal 24.04.13 v 13:01

Dobrá volba

MácaZhor
MácaZhor napsal 11.02.13 v 17:29 10b.