Harley Davidson XL 883N Iron (2012)

Vlastník Bolss
Vloženo 24.4.2012
Aktualizováno 28.5.2013

Motorka je jedinečná. Jede se na ni dokonale. Vůbec nechápu jak jsem před tím mohl jezdit na něčem jiném.

První dojmy - Zkušenosti zatím žádny nemám, protože mám motorku tepre 3 dny a najeto 350 km. Ale určitě vím, že už nechci jinou. Krásnej zvuk dvouvalce je nenahraditelnej. Je to jízda na pohodu. Jedete a kocháte se okolím. Všem doporučuju kteří si chtěj užít cestu naplno :-)

Doplňky na motorce - - předkopy
- výfiky V + H
- krátké tlumiče
- SPZ na stranu
- snižovací kit
- vysové říditka
- a vzduchové sáni hypercharger

Už mám najeto 2000 km a první servisku za sebou. Tam jsem nechal namontovat Vance & Hines. A je to neskutečnej masakr.

Tak pro letošek končíme. Najeto 5500 km a naprosto bez problému. Dokonalá sezona.
Letos jsem provrdl pár uprav, ale rozhodně tím nekončím. Ja to HD prostě miluju

Tak a mame tu rok 2013. Zima byla dlouha a ja se už nemužu dočkat až vyrazím na silnici.
Malinko jsem se na letošní sezonu připravil

Vysoká řiditka jsou boží. Trochu jsem se bál jak se to bude ovladat, ale je to bez problemu. Nové vzduchové sání a skracenej zadní blatník a vlastne sundanej přední.

Ja si si pořád říkam, že poslední provedená uprava je važně poslední, ale vždy mě pak napadne neco dalšího a dalšího. V hlavě jich už pár mám, tak jsem zvedav jak to dopadne...

Holmik
Holmik napsal 31.03.21 v 13:21 9b.

Parádní mašina! Co máte s vysokýma řidítkama, mě se nelíbí, ale ptám se, jsou pohodlnější??

Burly
Burly napsal 17.11.13 v 19:36 10b.

pěkný, pěkný ... máme to dost podobné ... ještě dokopčím zbytek

kawazx10r
kawazx10r napsal 25.10.12 v 11:34

pro mě nejhezčí HD. to je pravý AC/DC

Bolss
Bolss napsal 05.10.12 v 13:13

jestli má někdo zájem o ty tlumiče tak volejte 776 296 408. Jsou nové nasazené 2.10. Ja to dám totálně natvrdo

Bolss
Bolss napsal 18.09.12 v 22:16

Tak a ted jsou na cestě krátke tlumiče. Už se jich nemůžu dočkat a myslím, že pro letos končím s upravama