Honda VFR 1200X Crosstourer (2012)

Vlastník Ogarovič
Vloženo 19.4.2012
Aktualizováno 17.3.2013

Krasavice inteligentní, výkonná, automatická, která za mne řeší to, co již nechci řešit - správné řazení. Mám více času na pohodovou jízdu krajinou...

První dojmy - Po třiceti letech opět na motorce (nepočítám do toho svezení na kámošově CBR 600 před deseti lety) Na první dojmy moc dám a protože jsem před koupí přečetl snad všechno, co se o Crosstoureru dalo zjistit, jsem očekával, navzdory mé abstinenci, dobře ovladatelný stroj a stalo se. Hned první cesta domů (bydlím cca 45 km od prodejce) trvala přes dvě hodiny a najel jsem přes 120 km. Adrenalin ze strachu, že ji neukočíruji se postupně měnil v radost z pohybu a pomalu jsme se spolu seznamovali, Domů jsem přijel za šera, ale s hubou od ucha k uchu.

Včera jsem si ji dovezl z motosalonu ve Valmezu a prvních 220 km už máme za sebou, protože jsem to už nemohl vydržet. Počasí sice nic moc, ale dobré oblečení to jistilo. První dojem: silný zátah, automat sice trochu "cvaká", ale na to si rychle zvyknu, protože jinak je to pohodovka.
Klady : vysoký, výkonný a přitom lehce ovladatelný stroj pro vysokého chlapa ( 198 cm) s pořádným zátahem.
Zápory: za jeden den NIC - teprve se seznamujeme , snad jen úzká garáž -otáčím ji na stojanu.

5157
5157 napsal 29.11.17 v 18:11 10b.

Gratuluji Taky jsem se rozhodoval nebo byl spíše přemlouván,at' koupím bmw 1200gs ale po svezení na tomhle bylo rozhodnuto.Ten motor je skvělý u gs to moc neletělo jinak jasných 10b

wsbk
wsbk napsal 27.05.15 v 15:17 10b.

4art
4art napsal 03.05.13 v 21:46 10b.

Jako bývalý varaderista jsem o Crosstoureru hodně přemýšlel. Nakonec NC stačilo, ale stejně Ti závidím

Bawaria
Bawaria napsal 27.12.12 v 11:34 10b.

Parádní mašinka,taky jsem jí ohlížel,ale nakonec jsem sáhl po menší sestřičce. Tak ať parádně slouží

jetelíček
jetelíček napsal 24.04.12 v 16:59

10b tady není žadná jiná volba!! konečně pořadnej cesták .. časem přidej víc zkušeností všichni budem určitě rádi!!