PROFIL MOTORKY

Suzuki DR-Z400 SM (2007)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník bacoch123
Vloženo 16.4.2012
Aktualizováno 8.6.2014
Zobrazeno 5244x
HODNOCENÍ PROFILU OD 3 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 8.3

Popis motorky


Suzuki DR-Z 400 SM výborný motocykl, jak vzhledem, tak výkonem. Jeho přednosti se ukazují v zatáčkách, úzkých uličkách, či při akceleraci. Nebojí se i lehčího terénu.

První dojmy - Suzuki DR-Z 400 SM výborný motocykl, jak vzhledem, tak výkonem. Jeho přednosti se ukazují v zatáčkách, úzkých uličkách, či při akceleraci. Nebojí se i lehčího terénu.

Recenze

Jak definovat Suzuki DR-Z 400 SM ? V první řadě je to obratnost, kterou velmi využijete při jízdě ve městě při kličkování mezi auty či úzkými uličkami kam by si většina motorek jen tak netroufla. I v terénu se dá se Suzuki celkem dobře manévrovat pokud nemáte obuté "slike" pneu a nejezdíte bažinami. Dále Suzuki vystihuje její velmi propracovaný design, který zaujme snad každého, kdo fandí motárdům. Při jízdě bez spolujezdce a otočením plynem můžete cítit jakou má motorka sílu a chce jít kupředu. Pokud za sebe naberete spolujezdce motorka stále disponuje dostatečným výkonem avšak spolujezdec je velmi citelně znát. Když jsem jel na Yamaha xt 660 r se spolujezdcem a bez něj tak jsem ani nepoznal rozdíl díky točivému momentu který je u yamahi o 20 Nm větší. Avšak poměr výkon/váha je u suzuki větší !! Motorka nemá problém se stavět na jedničku na zadní jen přidáním plynu. Motorka dosahuje rychlosti okolo 150 km/h což mně osobně zcela dostačuje. Spíše si užívám v zatáčkách, kde motorka na správně nahuštěných pneumatikách Dunlop drží jako přibitá a při otočení plynem se žene kupředu vstříc další zatáčce. Zkrátka jedná se o velmi šikovný motárd určený pro začínající či mírně pokročilé jezdce, který splní vše co od něj očekáváte. Časem se možná dostaví nedostatek výkonu, ale přiznejme si, že časem každému přijde motorka slabší, pokud se nejedná o silniční supersporty o obsahu 1000 ccm. Já osobně jsem s motorkou velmi spokojen u už se těším na další chvíle s ní strávené =). Jediná vada, kterou suzuki má je nešťastné řešení výfuku, který vede kolem popředí motor a blatník je tak nešikovně proveden, že pokud jedete za deště voda stříká přímo na výfuk a ten velmi rychle reziví. (můžete vidět na starších sůzách) I na jiných motorkách výfuk reziví, ale řekl bych že né tolik. Proto se snažím jezdit jen za krásného počasí, ale někdy se bohužel stane, že vás déšť zasáhne.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
bacoch123
bacoch123 napsal 02.07.12 v 22:27

zdravím díkec

kafab
kafab napsal 02.07.12 v 19:55

jo jo krásná :) zdar chlape

bacoch123
bacoch123 napsal 17.04.12 v 11:17

Jasný, díkec moc

Mazy01
Mazy01 napsal 16.04.12 v 22:31

Pořídil sis parádní stroj, jen opatrně a už si to konečně přezuj ať nejezdíš po drátech přeju ti hodně šťastných kilometrů

Více komentářůTOPlist