Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník Joooose89
Vloženo 16.4.2012
Aktualizováno 16.4.2012

Muj druhy bike, po peti nebo sesti letech od doby co jsem prodal moji 125cagivu roadster. Na prvni pohled Monster vypada uplne nebezpecne, po nastartovani se ukaze, ze nejen vzhled ale i zvuk motoru se hlasi ke jmenu Monster.

Motorku jsem koupil asi pred 12dny od jednoho typka pres ebay. Skoncil jsem pri aukci jako druhy, byl jsem smutny, ale po odeslani zpravy majiteli "Kdyby nahodou si ji nevyzvedl vyherce at mi da vedet" jsem mel malou nadeji, ze by mi napsal, po par dnech napsal a potom i zavolal. Hovor po probuzeni ze spanku, protoze jsem byl po nocni, me dostal - motorka je k mani. Nevahal jsem a zavolal kamosovi a jelo se.

Na miste cile, uz stala venku odparkovana a cekala na me. Byla to laska na prvni pohled. Jako asi u vsech co jsou na nahace, kdyz videli monstera poprve. Popravde mel jsem strach trosku sednout si na to po peti letech, jeste diky vstrikovani paliva a ne karburatoru mi trosku cukala, ale je to i tim, ze nemam moc cit v ruce.

Jelikoz chci motorku vzit do CR na registraci a v UK nemam pojistku, tak zatim se jen tak projizdim mezi barakama po sidlisti, ale uz ted vim, ze neni ani nejsilnejsi, ale ze skvele tahne, je treba trosku citu s plynem. Jinak vypada proste uzasne. Budu si s ni muset trosku pohrat, ale za porizovaci cenu 38tisic v prepoctu si myslim, ze je v pohode.

Predchozi majitel jezdil i v zime a jak zacali v UK solit, tak ma trosku olezlou barvu motoru a par skrabanecku, ale je to uz prece masina co ma par let za sebou, takze neni divu. Snad se Vam bude moje 620tak monster libit.

Dalsi zkusenosti a uploady dam jakmile zacnu poradne dracit.

Joooose89
Joooose89 napsal 20.08.12 v 07:39

Cau Petre, neboj, uz je prihlasena na cr papirech a uplne bez problemu... Jojo ziju v uk nebudu jim tady platit ty drahy pojistky.. muzem nekdy dat trip.

Peter7
Peter7 napsal 16.08.12 v 08:47

Peknej stroj. Jinak jizda bez pojisteni je od 100 do 1000 liber pokud te drapnou. Zijes v UK jako ja a chces motorku registrovat v CR? Snad vis, ze motorka pak musi projit mensimi upravami, aby byla legalni pro ceske silnice.

Leny73
Leny73 napsal 01.06.12 v 12:56

super volba

Frufran
Frufran napsal 16.04.12 v 21:37

Je krásná, gratuluji k první Ducatce. pocity chápu a i kdyby byla "olezlejší", tak na tom nesejde...Výkon není vše a věřím, že jí budeš užívat s maximální nadšením jako já moji větší sestřičku. Duc Duc mate a hodně km koly dolů.
Napiš ještě pěknou recenzi a dej vědět, rád si ji přečtu a ohodnotím.