Honda VTX 1300 (2004)

Vlastník rici07
Vloženo 15.4.2012
Aktualizováno 8.3.2020

Vloženo: 08.07.2018, Uskutečněno: 05.07.2018, Zhlédnuto: 28x

Tak jsem si řek, že zas po dlouhé době napíšu ňáký ten deník. Čtvrteční výlet na Pulčínské skály s mojí ženou. Nastavil jsem GPS na mobilu, nasadil sluchátka do uší, což byl dobrý nápad...kdyby sluchátka fungovali!!! Před Novým Jičínem jsem je hodil do trávy na benzínce. Tím začaly krušné chvíle, protože můj orientační talent je znám . Tak z 1,5 hodiny do cíle, byly najednou 3,5 hodiny. I když i cesta je cíl. Byl jsem z toho na nervy. Lépe řečeno nadával jsem jak pohan. I moje ženuška, už byla otrávená...No prostě romantika vzala za své. Ale nakonec jsme dorazili do cíle, a nebylo to tak špatné, aspoň pro mě
Najeto 200Km a Pulčínské skály jsme pokořili
PS: Tak je to správné, tak to má být, díky Lidušce, že vydržela romantický narozeninový výlet Příště to snad výjde...

shumi-p (0) napsal 19.07.2018 v 21:46

mno já už na mašině neseděl ani nevím kdy naposledy

Zub47 (2) napsal 14.07.2018 v 07:49

My co tam jezdíme na vandr pod širák to máme v malíčku ale i o bloudění a objevování náhodných o tom je ježdění

JirkaMetal (1) napsal 11.07.2018 v 19:21

Super,taky jsme s holkou bloudili, ale to k tomu patří no ni.

SlimM (48) napsal 08.07.2018 v 23:42

Krásné!
Krizové chvíle utužují vztahy...

• Dolní Lomná, Horní Lomná

Krásná neděle nás opět vytáhla na cesty. Tak malá porada jakým směrem. Rozhodnudí padlo směr Horní Dolní Lomná a až na samý konec, kde se nachází Kyčmol a to je konečná. :-) Menší špacírek po přírodě, krásných Beskyd. N

Vloženo: 25.04.2018
    Uskutečněno: 22.04.2018
  • První jarní vyjížďka

Nádherné letní počasí, táhlo snad každého motorkáře sednout na mašinu a jet cestou necestou. B-) Tak po výměně oleje a menší údržbě, vyrážíme. Žádná velká vyjížďka, tak jenom kolem komína. Jedna ze zastávek byly GUTY, k

Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 13.04.2018
  • Dobytí hradu Sovinec

Sobotní plánovaná vyjížďka dobývání hradu Sovinec. ;-) Sraz v Místku u Tesca v 10:00. Po klasickém přivítání a menší válečné poradě, vyjíždíme. Vedoucí našeho vojska byl Jirka-Metal, který měl nastudovanou trasu. (y) N

Vloženo: 11.09.2017
    Uskutečněno: 09.09.2017