Honda VTX 1300 (2004)

Vlastník rici07
Vloženo 15.4.2012
Aktualizováno 8.3.2020

Honda vtx1300s prostě klasika.

První dojmy - supr

Tak tenhle krásný stroj už třetí v pořadí.Zkušenosti zatím skromné jelikož jsem ji přivez velikonoční neděli až z Písku od pohodového motorkáře . Hned na první pohled bylo vidět že je perfektně udržovaná jak vzhledu tak motoricky prostě servis jak má být .Moje zkušenost z jízdy na velikonoční pondělí jen tak kolem komína .Dost silnej zátah už od spodu jedním slovem silnej stroj.Slabší stranka zatím manipulace na místě těch 320kg je znát . Ale při mé postavě to zas není takový problém. Je to krásný stroj budící respekt.Co se týče motoru tak je to honda což mluví za vše motory jsou prostě neprůstřelný tečka.Překvapila mně přední brzda která reaguje dostatečně o proti drakovi je to rozdíl!. No a ted mně čeká ta příjemná stránka ÚPRAVY hned ze startu sem objednal padáky což je základ. A další věci kterých je hodně přídou postupně.Samozřejmě na tom závísí finance ne že by nebyli ale jak říká moje milá polovička všechno se netočí kolem motorky což tak nějak uznávám ač nerad.Dále bych chtěl využít touhle cestou moc velký diky mému kamarádovi!!! .Který neváhal a na velikonoční neděli vzal dodávku a jeli sme do Písku 400km k panu Noskovi ..Jenom pro představu 11hodin jízdy tam a zpět. Martine-HEKR ještě jednou díky.No další zkušenosti samozřejmně dám vědět.Fotky zatím nic moc samozřejmně až vyjedem do přírody budou lepší.

SlimM
SlimM napsal 09.07.18 v 07:45 10b.

Pěkně velká strojovna! Paráda

LUMEX
LUMEX napsal 15.09.15 v 19:40 10b.

Taky máš super stroj hlavně pohodové jizdy

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 14.03.15 v 18:32 10b.

Pěkná strojovna 10b

babula
babula napsal 15.02.15 v 20:15 10b.

10b

Medabad
Medabad napsal 09.07.14 v 12:24

Super stroj i já to chci vyměnit.