BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník MetallicaFan
Vloženo 14.4.2012
Aktualizováno 15.7.2013

Boční alu kufry

Vloženo: 28.07.2015, Uskutečněno: 28.07.2015, Zhlédnuto: 4x, Firma: FIRMA:Hejtmánek Milan (Polička-Město)

Během vybírání varianty kufrů probíhala rychlá, vstřícná a věcná komunikace.
Nakonec jsem vybral ty největší šestihranné kufry se všemi doplňky (viz. web ). Jako způsob uchycení jsem zvolil klasické puky.

S kufry jsem plně spokojen. Jsou pěkně vyrobené, robustní, praktické a za velmi pěknou cenu. Nevím co k hodnocení psát víc, protože u Milana si každý vybere podle sebe, své motorky a použitých nosičů, takže každé kufry mohou být trochu jiné.

Ještě přidám pár poznatků:
Šířka motorky s namontovanými kufry je téměř stejná jako šířka řidítek.
Spolujezdci kufry nijak nepřekáží.
Pro tuto variantu nosičů od Bartuse (lomené) je třeba zkrátit blinkry.

Závěrem mohu jen a jen doporučit.

link:
kufry

• Cestovní vak

Vak jsem vybíral dlouho a pečlivě. Nyní (po dvou letech užívání včetně dvou dovolených) musím říci, že jsem chybu ve výběru určitě neudělal. 60 litrů je plně dostačující objem. Obvykle v něm vozím 2 spacáky, 2 karima

Vloženo: 28.07.2015
    Uskutečněno: 28.07.2015
  • Stelvio, Gávie, Slovinsko...

1.den: ČR -> kemp u Nauders, přímo na Rakousko-Italských hranicích (vřele doporučuju, pěkné místo a příznivé ceny) 2.den: passa Stelvio, Gávie a Tonale. Poté dál a dál až k moři. Ubytování v kempu Silvia v Cavallinu (dr

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.07.2015
    Uskutečněno: 21.07.2015
  • 1. dovolená - Rumunsko 2014

Možná že někdy napíšu i nějaký cestopis, ale sem napíšu jen velmi stručné shrnutí. Trasa byla zhruba následující: Po dvoudenním přesunu do Rumunska přenocování v Banátu. Následující den soutěska Železná vrata a Transa

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.07.2015